Співробітникам Facebook обмежили доступ до соцмережі

Інженерам Facebook заборонили користуватися «настільною» версією сайту на своєму робочому місці. Щоб співробітники компанії оперативніше впроваджували нововведення і усували помилки в мобільному клієнті, їм було дозволено виходити в соціальну мережу тільки зі смартфона або планшета.

«По правді кажучи, пару тижнів тому мені і ряду інших менеджерів по продукту відключили доступ до нашого сайту. В результаті нам довелося користуватися тільки мобільними пристроями протягом тижня », – розповів менеджер по продукту Facebook Джош Вільямс, виступаючи на конференції South by Southwest (SXSW).

Така прийом, за його словами, пішла компанії на користь. «Ми були змушені сказати: ‘Гей, ці функції є в одному місці, але не в іншому, і ми повинні це виправити», – додав Вільямс.

Відомо, що Facebook вже вдавалася до подібної тактики. В кінці минулого року компанія, протягом декількох років роздавала своїм співробітникам iPhone, звернулася до персоналу з наполегливим проханням переключитися на Android-смартфони. Назва кампанії Droidfooding по заміні телефонів було утворено від слів Android і dogfood (дослівно – «є свою юшку», тобто тестувати свої ж продукти).

Іншими словами, компанія порахувала, що розробники всерйоз займуться за виправлення помилок в клієнті для Android, тільки якщо самі будуть щодня їм користуватися. Вільямс також розповів, що близько півроку тому він відмовився від свого iPhone, щоб краще зрозуміти, наскільки зручно користуватися Facebook з інших платформ.

Як пише Fast Company, таке ставлення керівництва Facebook до своїх співробітників дає зрозуміти, наскільки мобільні пристрої важливі для майбутнього компанії. У минулому кварталі вона оголосила, що число користувачів, які відвідують сайт зі смартфона або планшета, збільшилася рік-до-року на 57% – до 680 мільйонів чоловік, а її виручка від показу реклами на гаджетах зросла на 23%. «У 2012 році ми об’єднали понад мільярд людей і стали мобільного компанією«, – заявив тоді гендиректор Facebook Марк Цукерберг.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.