Siri і пошук Apple поліпшить колишній топ-менеджер Amazon

Apple найняла Уільяма Стезиора – колишнього топ-менеджера Amazon і видатного фахівця в зоні пошуку. У Купертино він займеться поліпшенням голосового помічника Siri і відповідатиме за пошукові технології компанії. Про це пише видання AllThingsD з посиланням на обізнані джерела.

Працюючи в Amazon, Стезиор керував A9 – підрозділом по пошуку і рекламі. Створені його відділом технології зараз застосовуються на усіх сайтах Amazon, а також в онлайн-магазинах. Раніше Стезиор працював в Oracle, Netcentives і AltaVista. У Amazon він прийшов в 2003 році в якості директора по пошуку і навігації.

Нагадаємо, що Siri уперше з’явився в смартфоні iPhone 4S. Саму систему розумного асистента Apple розробила не сама, а купила у сторонньої компанії в 2008 році. Один з її засновників, Адам Чейер, звільнився зовсім нещодавно, а гендиректор Даг Киттлаус пішов в жовтні 2011-го.

Останнім часом Apple веде активне полювання за талантами. Цього тижня(за непідтвердженою інформацією) компанія узяла на роботу Джима Мергарда, одного їх найдосвідченіших інженерів в області процесорів. Раніше він впродовж 16 років працював в Advanced Micro Devices(AMD), дослужившись до поста віце-президента компанії і головного інженера.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.