Ще один Nexus – смартфон може зробити Sony

Новий смартфон Nexus, що випускається під брендом Google, може виготовити Sony. Якщо це так, то японська компанія стане четвертим по рахунку виробником гуглофона після HTC, Samsung і LG.

Про це пише видання UnwiredView, яке опублікувало фотографії нової моделі Nexus X. На них видно, що на її задній кришці пристрою розміщені логотипи Sony і Google(на відміну від напису with Google, який наноситься на нееталонні смартфони). Зовні Nexus X схожий на злегка видозміненого флагмана Sony – Xperia T.

Очікується, що четвертий в серії Nexus випустить LG. Презентація новинки може пройти 29 жовтня. Вважають, що за основу цієї моделі також був узятий флагман компанії – Optimus G.

Втім, CNET вважає, що знімки Nexus X є підробкою. На користь цього думку говорять затемнений логотип Sony, відсутність пошукового рядка Google на домашньому екрані.

Перший смартфон під гугловским брендом, Nexus One, випустила HTC. Виробництвом другої і третьої моделі – Galaxy Nexus, що вийшла у кінці 2011-го, і Nexus S в грудні 2010-го – займалася Samsung.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.