Samsung згорнула Galaxy Note 3 «в трубочку»

Корейська Samsung представила перший у світі серійний смартфон з вигнутим екраном на органічних світлодіодах – Galaxy Round. Дозвіл і діагональ дисплея – 1080 на 1920 пікселів, 5,7 дюйма – аналогічні недавно надійшов у продаж «Планшетофони» Galaxy Note 3.

Інші характеристики також зближують Galaxy Round з Note 3: 3 ГБ оперативної пам’яті, 13-мегапіксельна камера і 2,3-гігагерцевий процесор (очевидно, це чіп від Qualcomm з підтримкою мереж LTE). Пристрій має ту ж товщину, що і Note 3 – 7,9 мм, а важить на 3 грами більше – 154 грами. Задня кришка також виконана з пластика, що імітує текстуру шкіри. Ємність акумулятора становить 2800 мА * год, що на 500 мА * ч менше, ніж у «плоского» Планшетофони.

На цілком закономірне питання – а навіщо смартфону бути зігнутим – Samsung чіткої відповіді поки не дає. Крім іміджевого заряду ( «а ви все ще ходите з плоским смартфоном? Фе!»), Форма апарату робить можливим новий тип взаємодії з ним.Коли смартфон лежить на плоскій поверхні, користувач може «придавити» до неї один з піднімають країв, після чого на екрані з’явиться певний набір інформації (час, заряд батареї, пропущені дзвінки, SMS і т.п.) без розблокування апарату.Аналогічний прийом можна буде використовувати і для управління деякими вбудованими додатками.

Крім того, вигнута форма більше відповідає формам людського тіла. Це, ймовірно, зробить більш зручним носіння «Планшетофони» в кишені джинсів і тримання його в руці. Дотягнутися великим пальцем тримає смартфон правої руки до далекого краю дисплея, можливо, також стане легше.

Однак, в першу чергу Galaxy Round – пристрій іміджеве, розраховане на охочих виділитися з натовпу. Таке позиціонування підтверджує і ціна новинки, що надходить у продаж в Південній Кореї завтра – 1,09 млн вон (приблизно 1 013 доларів США). Про плани продавати вигнутий смартфон за межами Південної Корей Samsung поки нічого не повідомляє.

Джерело: Samsung

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.