Samsung і LG ступили на криву доріжку, а Anonymous зняли маски

Південнокорейські гіганти Samsung і LG наввипередки анонсують свої гнучкі екрани. Ледве в LG показали сам дисплей, в Samsung анонсували цілий телефон. А вже на наступний день несподівано заявили про те, що на цьому ж тижні почнуть його продавати в Південній Кореї.

Про запуск продажів в інших регіонах – поки мовчать. Пристрій, про який ходило безліч чуток, виявилося цілком реальним і отримало назву Galaxy Round.

За начинці смартфон – майже повний клон Galaxy Note 3. Тільки повністю «кривий», тобто увігнутий. У чому перевага такої форми? Samsung не може відповісти на це питання однозначно.

Є кілька версій. По-перше, так складніше розбити екран. Навіть якщо телефон впаде плазом на дисплей, він, швидше за все, не пошкодиться – з усіх боків його захищають пластикові межі корпусу.

По-друге, гнутий екран забезпечили цікавим функціоналом. Так, якщо його покласти на стіл і придавити пальцем одну зі сторін, телефон хитнеться і покаже екран розблокування, на якому можна буде подивитися час, побачити отримані повідомлення, пропущені дзвінки або переключити пісню. При цьому ніяких кнопок натискати не треба. Зручно, коли треба, наприклад, подивитися на екран, не встаючи з ліжка.

Ну і, нарешті, по-третє: любов Samsung до великих дисплеїв давно вимагала надання апаратів більш «анатомічною» форми.Розмір дисплея у Galaxy Round – 5,7 дюйма, точно такий же, як у Galaxy Note 3. І, як відомо будь-якому власникові «прямого» пристрою, настільки величезний смартфон зручно поміщається далеко не в будь-яку кишеню штанів, особливо, якщо в них присідати .

Крім того, працювати з таким екраном одним пальцем вже проблематично, а коли дисплей увігнутий – трохи простіше. Та й в руці він, судячи з усього, краще лежить.

Словом, з огляду на загальну схожість двох пристроїв, Samsung, швидше за все, збирається подивитися, яку частку відхопить Galaxy Round у Note 3. Якщо технологія приживеться, це стане запорукою нових проривів в області гігантоманії.Samsung давно натякає, що продовжить «відрощувати» дисплеї.

Цікаво, що в основі смартфонів лежить гнучкий дисплей Samsung Youm, який компанія показала на виставці CES ще на початку року. Втім, демо-смартфони, на яких тоді встановили такий екран, були увігнутими, а, навпаки, опуклими.Точніше, від дисплея відходив різкий скіс по поздовжній стороні. І цей скіс, фактично, був додатковий екран, де відображалися нотифікації.

Однак після польових випробувань від цього вирішили відмовитися. Треба думати тому, що такий скіс дисплея і загальну товщину пристрою збільшує, і «краде» діаметр у основного екрану. Яка з концепція в підсумку виявиться краще – можна буде зрозуміти, тільки потримавши в руках обидва пристрої.

На цьому тижні світ дізнався, хто переховувався за масками хакерів групи Anonymous ( «Аноніми»). Стали відомі особистості 13 підсудних у справі про одну з найбільших в історії DDoS-атак, більш відомої як Операція «Розплата».

Виявилося, що координатори віртуальних нападів – це зовсім не відбилися від рук школярі, а вельми досвідчені IT-фахівці, які встигли попрацювати в великих компаніях.

Один із затриманих мав контракт з Amazon і, імовірно, був причетний до злому бази даних компанії. Ще один «хакер» працював інженером в Twitter. Ще один «анонім» взагалі виявився 65-річним чоловіком.

Словом, з огляду на особистості підсудних, історія з «Анонімами» вже бачиться не показовою прочуханкою малолітніх хуліганів, а цілком політичним процесом. Самі заарештовані, втім, своє становище ніяк не коментують.

Операція «Розплата» стартувала після арешту засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Акція мала досить серйозні наслідки – на кілька годин вийшли з ладу платіжні системи PayPal, Visa і Mastercard.

Крім того, постраждали сайти багатьох урядових організацій і правовласників, навіть була повністю відключена Play Station Network. Як потім виявилося, хакери зуміли вкрасти звідти і особисті дані користувачів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.