Розсекречена зовнішність поліпшеною Windows 8

В Інтернет просочилися фотографії попередньою версією Windows Blue – великомасштабного оновлення операційної системи Windows 8, яке Microsoft, як очікується, випустить влітку. Скріншоти інтерфейсу Blue виклали відвідувачі польського форуму Winforum.eu, які встановили збірку під номером 9364, яка поширюється по файлообмінним сайтам.

Як видно на знімках екрану, Blue привнесе безліч косметичних змін в «вісімку». По-перше, Microsoft розширить число допустимих розмірів «плиток», які можна виносити на робочий стіл. Їх можна буде зменшувати до 1/4 від стандартного розміру, а також збільшувати в чотири рази. По-друге, режим прикріплення до екрану (Snap View) почне підтримувати до 4-х додатків одночасно, а кожна програма зможе займати половину екрану.

Ще одне нововведення торкнеться нової панелі Personalize на робочому столі, яка висувається при підведенні курсора до куті екрана. З меню персоналізації можна буде вибрати «шпалери», змінити акцентне колір і фон. На вкладці «Пристрої» (Devices) панелі Charms Bar, перед «Печаткою» (Print) і «Проектором» (Project), з’явиться режим «Грати» (Play). Нова вкладка «Поділитися» (Share), ймовірно, буде призначена для швидкої публікації в соцмережах.

Крім того, Blue почне підтримувати нові жести управління. Наприклад, провівши пальцем знизу вгору, перебуваючи на стартовому екрані, користувачі зможуть вивести список всіх додатків.Такоже Blue поповнити новімі програми. До їх складу увійдуть будильник, диктофон, калькулятор и Movie Moments (швідше за все, відеоредактор). Браузер Internet Explorer буде оновлено з 10-ї до 11-ї Версії (у чому суть змін – поки неясно).

Разом з ЦІМ стало відомо, что Microsoft готовится оновити практично всі програми, что поставляються з Windows 8: Reader, Camera, SkyDrive, Zune, Xbox LIVE Games и сервіси, пов’язані з Bing (карти, погода, новини, фінанси і т. п.). Нові Версії програм ось-ось будут віпущені и для «планшетній» редакции Windows RT, пише журналіст Мері Джо Фолі з ZDNet.Вона додала, что влітку, после Вихід Windows Blue, Microsoft знову оновить ключові програми для «вісімкі».

Перші Відомості про Windows Blue з’явилися в кінці листопада 2012 року. Інсайдери повідомлялі, что вона стані НЕ самостійною версією Windows 8, а ДОПОВНЕННЯ до неї, тому для установки Blue буде нужно Ліцензійна копія «вісімкі».Очікується, что апдейт буде відображаті нову стратегію Microsoft, яка переключитися на щорічній цикл оновлення, як роблять Apple и Google.

За неофіційною інформацією, в Blue такоже буде включено нове ядро NT Версії 6.3, драйвери и браузер Internet Explorer.Реліз Blue, як очікується, запланованій на серпень.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.