Регулятори дали Google 4 місяці на роздуми

Національне агентство Франції по інформаційних і комп’ютерних технологіях(CNIL) від імені усього Євросоюзу зажадало від Google зміни політики в області захисту інформації. Європа готова чекати 4 місяці – і ні днем більше. Інакше IT – гігантові можуть погрожувати санкції.

Проте самі регулятори, подібні CNIL, не мають права карати Google на території усього Євросоюзу. У минулому вони домагалися від окремих компаній лише виплати штрафів в межах одного-двух держав, відмічає Вісті Економіка.

Якщо мова піде про серйозніші санкції, доведеться задіяти міжнародні органи, такі як Європейський суд. Теоретично Google може затягнути переговори і перевірити, наскільки небезпечним буде для неї судовий розгляд.

Компанія у черговий раз заявила, що її система збору інформації про дії користувачів повністю відповідає європейському законодавству.

Google збирає дані про людей через онлайн-сервіси, що дозволяє краще контролювати інформацію і не допускати її витоку, створювати єдині правила конфіденційності і поширювати рекламу серед цільової аудиторії.

Раніше стало відомо, що Федеральна комісія з торгівлі США(FTC) за підсумками розслідування діяльності Google може рекомендувати уряду почати судовий розгляд. Експерти агентства вирішили розібратися, як працюють пошукові алгоритми.

Є підозри, що компанія штучним шляхом збільшує популярність своїх власних продуктів, піднімаючи їх вище в списку пошукових результатів. Продукція прямих конкурентів світиться значно менше. Але FTC не приєдналася до інших регуляторів, що вимагають від Google зміни політики в області захисту інформації.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.