PlayStation 3 знову зламали

Група хакерів The Three Musketeers виклала в Інтернет ключі розшифровки lv0 для ігрової консолі Sony PlayStation 3. Вони дозволяють обійти нульовий рівень безпеки(lv0), яким користується основний завантажувач, і створити власний варіант прошивки для приставки.

Прошивка і ключі дешифрування lv0, викладені у відкритий доступ, представляють серйозну загрозу для Sony. Відмітимо, що компанія використовує ключі не лише для захисту мікропрограми PlayStation від злому, але і з недавнього часу для перевірки достовірності програмного забезпечення. З ключами lv0 хакери отримують практично повну свободу дій – приміром, вони можуть запускати піратські ігри або підключатися до PlayStation Network через ПК, видаючи себе за консоль.

Що важливіше, тепер зловмисники зможуть без зусиль розтинати усі подальші оновлення системи, пише Eurogamer. Річ у тому, що ключі lv0 поміщаються в осередок центрального процесора на стадії виробництва, тому у Sony не вийде їх змінити, випустивши оновлення безпеки. Якщо компанія не зможе закрити діру вчасно, то кількість піратських ігор і інших програм для PlayStation різко зросте.

Самі The Three Musketeers стверджують, що спочатку не хотіли викладати ключі розшифровки lv0 в Мережу. Вони нібито були вимушені зробити це після того, як інша хакерська група – BlueDiskCFW з Китаю – почала поширювати їх за гроші.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.