Планшетник Google обжене iPad по чіткості

Google зробить ще один планшет з серії Nexus. Діагональ його дисплея складе 10,1 дюйма при дозволі 2560х1600 пікселів, а щільність – 299 точок на дюйм(ppi). Це означає, що картинка на новому гугловском планшетнике буде чіткіший, ніж у найновішої моделі iPad(264 ppi, дозвіл – 2048×1536).

Google брендує пристрій разом з Samsung, яка також виступить виробником, пише CNET з посиланням на аналітика NPD DisplaySearch Річарда Шима. Нагадаємо, що при розробці свого першого планшета – Nexus 7 – інтернет-гігант співпрацював з Asus. Проте третій по рахунку і останній на цей момент еталонний смартфон Google вийшов під брендом Galaxy, який належить Samsung.

Швидше за все, в новому Nexus – планшеті застосовується 10,1-дюймова ЖК-панель(299 ppi), показана корейцями влітку 2011 року. Тоді з’явилися чутки, що вона буде призначена для iPad третього покоління. Окрім високого розділення, у екрану є вуличний режим, що підвищує яскравість до 600 кд/м2, а також здатність відтворити 72% колірної палітри NTSC, тоді як більшість ЖК-панелей для планшетів відображають тільки 55%.

Ціну і інші характеристики нового гуглопланшета Шим не назвав, але заявив, що Google приступить до виробництва ще одного, 99-доларового планшета в грудні. Вихід наддешевого апарату обумовлений конкуренцією з прийдешньою міні-версією iPad.

Nexus 7 – перший планшет Google – був представлений на конференції I/O у кінці червня. Цифра сім в його назві означає діагональ дисплея(1280х800 точок). Модель має 4-ядерний процесор Tegra, 1 ГБ оперативної пам’яті, лицьову камеру, а також операційну систему Android 4.1(Jelly Bean). Складанням 200-доларового Nexus 7 зайнялася тайваньська AsusTek.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.