Перший неможливий алюмінієвий iPhone і пробна куля розумного годинника

Співробітники Apple згадали про запуск першого iPhone. У другу річницю смерті Стіва Джобса колишні співробітники компанії розповіли The New York Times про те, як виглядала підготовка до запуску апарату. Один із прототипів корпусу iPhone, дизайн якого Джоні Айв розробив спільно з Джобсом, був цілком виконаний з алюмінію. При цьому ними не було враховано, що така конструкція буде блокувати радіохвилі.

«Розтлумачити це було нелегко. Більшість дизайнерів – люди творчі, останній раз вони були на уроці фізики в 8-му класі.Але в Apple у них дуже багато влади. Тому вони часто задають питання в дусі: «Чому б нам просто не виконати маленький отвір в корпусі, щоб через нього проходили радіохвилі?» А тобі доводиться довго пояснювати, чому це неможливо », – згадує колишній інженер Apple Філ Кірні.

Демонстраційні частини левової частки презентацій, які проводять технологічні компанії Кремнієвої долини, готуються заздалегідь, і публіка бачить їх в запису. Це запобіжний засіб на випадок проблем з мобільним зв’язком та інтернет-з’єднанням.

Стів Джобс ж демонстрував можливості продуктів Apple виключно «наживо». Тоді як у журналістів і шанувальників компанії це завжди викликало захват, для співробітників Apple підготовка презентацій Джобса була справжнім стресом.

«Спочатку я був щасливий бути присутнім на репетиціях, які Стів проводив перед виступом – це був знак довіри. Але дуже скоро я почав відчувати напругу. Джобса вкрай рідко можна було побачити в люті, в основному він просто дивився на людину і говорив крижаним голосом, дуже голосно: «Ти підриваєш роботу моєї компанії» або «Якщо презентація провалиться, винен будеш ти». Він був дуже жорстким, в такі моменти ти завжди відчував себе карликом », – розповідає колишній інженер компанії Енді Гріньон.

На момент презентації робота над айфоном була далека від завершення. По суті, апарат, який Джобс показував зі сцени, був незакінченим прототипом. Він вимикався при спробі повністю програти трек або відео, додатки були недороблені. Даже на генеральній репетіції виступа Джобса iPhone періодічно Скидан дзвінкі, зависає и вімікався.

Інженерам Apple довелося Розробити спеціальну послідовність Дій, с помощью якіх Джобс зміг бі показати возможности тоді ще «сирого» апарату.

«Коли презентація підійшла до кінця, ми з іншімі співробітнікамі осушили пляшку віскі. Це БУВ найкращий анонс, Який ми коли-небудь бачили. Залишок дня вся команда Apple провела в міськіх барах. Це Було абсолютно шалено и просто пріголомшліво », – каже Енді Гріньон.

Розумні годинник Samsung Galaxy Gear прорекламувалі герої кіно і мультфільмів.

Описи переносної електроніки зустрічаються в Науковій фантастіці – літературі, коміксах, кіно – в течение багатьох десятіліть. Корейська корпорація випустила два рекламні ролики. У Першому демонструється еволюція «фантастичних» розумних годин. Це, например, смартвоч Суперполіцейській Діка Трейсі, героя знаменитих коміксів Честера Гулда, годинник з науково-фантастичного серіалу «Лицар доріг», других фільмів и мультфільмів.

«Найдівніше І, может буті, що не всегда розумно Виглядає функція цього Годинник – це можлівість дзвонити по ним або прійматі дзвінкі. Звичайний, що не зовсім по ним, а через них – годинник підключеній по bluetooth до смартфону, а с помощью смартфона смороду могут спілкуватися з мобільними мережами », – пояснюють устами Честера Гулда творці розумного гаджета.

Друге відео – нарізка з фільмів и мультфільмів, герої якіх спілкуються зі своим годинником. Це капітан Кірк з культового серіалу Стартрек і Фред Флінстоун з «Сімейкі Флінстоун».

– Давайте дочекаємося, мені обіцялі зателефонуваті. Алло?

Варто відзначіті, что на можлівість годин дзвонити безпосередно впліває на їх роботу. Galaxy Gear получил порцію критики и через обмеженої функціональності и немаленькі ціни. В России гаджет буде коштуваті 15 тисяч рублей.

Втім, в цілому возможности годин вражаються, а в корейській компании розповілі, что це только перша модель в лінійці подібніх прістроїв. За суті, Galaxy Gear – свого роду пробний куля. Samsung стала однією з дере великих технологічних корпорацій, яка показала розумні годинник. На підході й Пристрої від конкурентів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.