Новий Xbox схожий на Відеомагнітофон

Новий Xbox урочистих уявлень в Редмонді. Microsoft Оточі Захід такою атмосферою таємнічості и настолько міцно нагнітав інтрігу, что Рамус до Презентації прівернув Величезне. Відкрівав презентацію Барвистий ролик, в якому з’явився даже Стівен Спілберг, Який є продюсером майбутнього серіалу по грі Halo, Який буде транслюватіся только на Xbox. Далі, после невеликого вступного слова від президента департаменту Microsoft по інтерактівнім розваг Дона Метріка, глядач показали саму консоль.

Старі чіслівнікі забуті, Відтепер Xbox – один. Тобто, One. Складається ВІН з трьох елементів: сама приставка, джойстик и контролер Kinect 2. Тепер ВІН уходит в комплекті з Xbox, докуповуваті окремо его НЕ придется. У зв’язку з ЦІМ, после восьми років Очікування, шанувальник Xbox, можливо, просто не зможуть дозволіті Собі новинку. Очевидно, ВАРТІСТЬ консолі буде й достатньо солідною, но ее поки НЕ повідомілі. Без Kinect працювати Нічого НЕ буде. Справа в тому, что Відтепер Xbox – це «все в одному»: Microsoft решил покласти на свою консоль Функції єдиного розважального інструменту для Вітальні. Причем, явно з сильним ухилу в телебачення. Kinect – головний інструмент управління, ВІН ставши основою природного інтерфейсу спілкування з технікою – жестами и голосом. Словами «Xbox One» приставка включається. Такоже Промова здійснюється Перехід между внутрішнімі меню. Для перегляду телебачення або фільму нужно Сказати «Watch TV» або «Watch movie», для повернення в гру – «Game», для запуску браузера – «Go to Internet Explorer». Голосом же можна перемікаті канали, а можна просто перейти безпосередно до потрібної Програмі, вімовівші ее назв. Треба Сказати, что звичайний пульт в комплекті теж є – мабуть, про всяк випадок. Альо на Презентації голосове управління Працювало відмінно І, як запевняють в Microsoft, буде працювати, даже если ви віддаєте командіровку в кімнаті, повної крічущіх дітей.По крайней мере, в залі, ПОВНЕ аплодують гостей все Було відмінно. Такоже висока чутлівість мікрофона Знадоби для відеодзвінків, Skype вбудований. Відзначімо, втім, что в західній прессе Microsoft немного крітікують за ті, что консоль є перехідніком между супутникового або кабельних ресивером и телевізором. Вона відмінно «дружити» зі своими Власний Stream-каналами, но если ви хочете, например, подивитись Щось, чого немає в інтернет-трансляції, то придется взяти звичних пульт и переключітіся на сигнал зі звичайний ресивера. Пріймачі, Які «розуміють» Xbox, в продаж є, но даже в США їх число – мізерно. У будь-якому випадка, телебачення від Microsoft є, и це працює, что має серйозно хвілюваті головного конкурента Microsoft по телебізнесу, Google, а такоже Apple, про ТЕЛЕВІЗОРІ від которого ходила маса досі непідтвердженіх трохи.

Вбудований телебачення, мабуть, головна новинка, но в значній мірі оновив и контролери. Новий Kinect ставши набагато більш чуйнім, як заявили в Microsoft, ВІН может відчуваті даже Бітті серця гравця. Кроме того, збільшеній кут Огляду І, звичайна, точність зчітування жестів. Тепер ВІН розуміє все, аж до руху пальців и очніх яблук. Їм же можна користуватись як дублюючої системою голосового управління, тобто, оперуваті консоллю жестами. Як повідомілі на Презентації, консоль обробляє более двох Гігабайт информации від Kinect в секунду – вісь, в тому чіслі, навіщо потрібна така апаратна міць.Відтепер новий контролер замінить свого попередника. Кроме того, розробник проговорився, что идет робота над версією контролера и для звичайна домашнього комп’ютера. На Xbox 360 Kinect 2 працювати НЕ буде, як, втім, и гри для новой приставки. Але, что Обур Користувачів, є і зворотна несумісність. Тобто, іграшки від 360-го на Xbox One теж НЕ Працюють, як пояснили в Microsoft, через множини архітектурніх нестіковок.

Основний же ігровий контролер – зовні почти НЕ змінівся. Творці говорять про більш чем сорока Зміни, пов’язані, в основному, з точністю и чутливістю, но Нічого надприродного в ньом немає. Просто кнопки и джойстики. У них, однак, вбудувалі мікромоторі, Які створюють Опір пальцях гравця, коли це необходимо. На Відміну Від контролера для Play Station 4, немає ні тачпед, ні біометрічніх датчіків. Мабуть, в Microsoft навмісно вірішілі НЕ ускладнюваті управління, щоб сделать его доступним даже наймолодших гравцям.

У свою черга, програмна начинка Xbox One не для Середніх умів. Консоль управляється відразу трьома операційнімі системами: Xbox OS відповідає за ігри, Windows 8 – за все інше. Ще одна, окрема, система відповідає за взаємодію двох дерти. Наскількі надійно все це буде працювати, поки незрозуміло.

Залішається доповніті, что Відтепер весь медіаконтент, Який прідбає користувач, буде зберігатіся в хмарі. Щоб потягнуті таке НАВАНТАЖЕННЯ, Кількість серверів Xbox Live Було збільшено в 100 разів – до 300 тисяч штук. В хмарі, імовірно, будут зберігатіся як Самі ігри, так и Досягнення в них, а такоже телевізійний контент. Альо на Презентації про це сказали немного, подивимось, як все реалізовано на ділі.

Що стосується зовнішнього вигляд приставки, то вона здається Величезне. Розміром Xbox з Відеомагнітофон. На Рубанов гранях консолі відмінно видно чісленні вентиляційні отвори, крізь Які проглядають кулери. Задня стінка є нагромадження різноманітніх портів. После Play Station 4, компактного и акуратно, по крайней мере, на малюнках, це здається Деяк анахронізмом. Однако, у Світлі апаратних можливий приставки, надлишково Потужність, яка ховається за грубою формою, мабуть, має сенс. Например, если один з Членів сім’ї хоче подивитись телевізор, а Інший – пограті в ігри, немає необхідності діліті консоль, вона может транслюваті Одразу кілька екранів в режімі Split Screen.

Про дату вихода консолі такоже поки Нічого невідомо. Обіцяють, что вона надійде в продаж до кінця цього року. Наживо ми зможемо Побачити новий Xbox Вже в червні, на ігровий конференции E3.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.