Новий повнорозмірний iPad буде анонсований вже завтра

Під час конференції, яка пройде 23 жовтня, Apple анонсує не лише iPad Mini, але і нову версію повнорозмірного айпада. Пристрій матиме 9,7-дюймовий Retina – дисплей, новим док-коннектором і підтримкою LTE. А ось iPad 2, схоже, знімуть з виробництва.

Нова версія iPad на американському ринку коштуватиме стільки ж, скільки і попередня. За Wi – Fi версії яблучного планшета доведеться заплатити 499 доларів за 16-гігабайтну модель, 599 доларів за 32-гігабайтну і 699 доларів за 64-гігабайтну. Версії з підтримкою 3G і LTE залежно від кількості пам’яті будуть оцінені в 629, 729 і 829 доларів.

Оновлений айпад поступить в продаж приблизно через півроку після виходу iPad 3. Швидше за все, значно відрізнятися від попередника він не буде. Пристрій отримає новий док-коннектор Lightning і підтримку LTE, повідомляє 9to5mac, посилаючись на власні джерела. Цілком можливо, що Apple укомплектує новий айпад потужнішим процесором або більше місткою батареєю, проте ніякій інформації із цього приводу доки не поступало.

Окрім оновлення повнорозмірного айпада, на конференції буде анонсований і його молодший брат: iPad Mini, більше маленька і дешева версія яблучного планшета. Слід зазначити, що запуск iPad mini може означати смерть для iPad 2, припускає Gizmag. Цю теорію висловив аналітик Роб Цихра. За його словами, Apple не захоче вносити безлад в лінійку продуктів, так що компанія зніме iPad 2 з виробництва як тільки запустить в продаж iPad mini.

Це припущення виглядає досить переконливо: успіх Apple багато в чому заснований на простій і зрозумілій лінійці продуктів, чіткою ціновою градацією, що володіє. Одночасний продаж великої кількості різних версій айпадов, кожна з яких поставляється в шести комплектаціях, може відштовхнути користувачів від яблучної продукції. Більше того, передбачається, що iPad mini, який позиціонується як бюджетний планшет, поступить в продаж за ціною від 330 доларів. Тобто мала версія айпада буде ненабагато дешевша, ніж iPad 2, ціни на який розпочинаються з 400 доларів. Таким чином, актуальність лінійки iPad mini виявиться сумнівною.

Окрім нової версії iPad і iPad mini, завтра Apple, ймовірно, покаже і декілька інших продуктів, включаючи 13-дюймовий ноутбук MacBook Pro з Retina – дисплеєм, нові компьютери-моноблоки iMac, а також неттопи Mac mini.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.