Новий Nexus вийде в жовтні

Релиз наступної версії еталонного смартфону Nexus відбудеться впродовж цього місяця. Про це пише блог Android and Me з посиланням на три неназвані джерела. Якщо вірити чуткам, виробником четвертої моделі гуглофона з мобільного сімейства Google виступить LG.

За інформацією видання, новинка буде побудована на базі Optimus G – першого смартфону у світі з четирехядерним процесором Qualcomm і підтримкою технології LTE. Імовірно, модель Nexus складання LG отримає нову версію операційної системи Android. Не виключено, що нею стане Jelly Bean 4.2.

У кінці серпня з’явилися відомості, що нового флагмана Google назвуть Galaxy Nexus GT – I9260(кодове ім’я – Superior). Діагональ його екрану залишиться колишньою – 4,65 дюйми, число ядер(їх налічується два) не зміниться, але тактова частота буде збільшена з 1,2 до 1,5 ГГц. Також в новинку може бути вбудований слот для карт пам’яті microSD.

Новий Nexus стане четвертим по рахунку в серії. Виробництвом другої і третьої моделі – Galaxy Nexus, що вийшла у кінці 2011-го, і Nexus S в грудні 2010-го – займалася Samsung. Перший смартфон під брендом Google – Nexus One – випустила HTC.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.