Новий Nexus від Google і LG: перші фото

У Мережу потрапили фотографії на яких, швидше за все, зображений новий еталонний Android – смартфон з лінійки Nexus, розроблений спільно Google і LG. Зовні пристрій нагадує флагмана корейської компанії, Optimus G.

Знімки новинки були викладені на форумі XDA – Developers. Пізніше автор або модератори видалили альбом, проте витік вже підхопили техноблоги. Як відмічає The Verge, смартфон LG E960 на них трохи схожий на Optimus G. Але є одна серйозна відмінність – клавіші управління розміщені на екрані, як у Galaxy Nexus, попереднього еталонного гуглофона.

Крім того, відомості про новинку LG з’явилися і на сайті Федеральної комісії з телекомунікацій США(FCC), яка в обов’язковому порядку тестує усі нові комунікаційні пристрої перед їх надходженням у продаж в країні. Як з’ясовується, Optimus Nexus підтримує лише GSM і 3G в частотних діапазонах 850 і 1900 Мгц, і не уміє працювати в мережах LTE.

Раніше в Мережу потрапили і передбачувані технічні характеристики пристрою. Новинка з брендом Nexus використовуватиме четирехядерний процесор Snapdragon S4 від Qualcomm, 2 гігабайти пам’яті і дисплей True – HD IPS з дозволом 1280 на 768 точок. Дозвіл камери складе 8 мегапікселів, а не 13, як у Optimus G.

Крім того, як і попередні нексуси гаджет не матиме слота для карт пам’яті microSD, а об’єм внутрішньої пам’яті буде обмежений 8 або 16 гігабайтами, що не можна назвати достатнім для флагманського смартфону. Батарея, нібито, буде незнімною, зате пристрій підтримуватиме безпровідну зарядку. В якості операционки буде використаний Android нової версії 4.2 – поліпшеною і допрацьованою Jelly Bean.

Гуглофони з серії Nexus відрізняються від інших смартфонів на базі Android використанням чистого призначеного для користувача інтерфейсу мобільної операционки, рівно в тому вигляді, в якому його розробили в Google. У інших моделях виробники міняють зовнішній вигляд і, частково, функціонал операційної системи.

Перший еталонний Android- смартфон під брендом Nexus – Nexus One – випустила в січні 2010 року HTC. Пристрій використав найновішу на той момент версію мобільної платформи Google – 2.1. Його наступників в грудні 2010-го(Nexus S, Android 2.3) і листопаді 2011 року(Galaxy Nexus, Android 4.0) випустила Samsung.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.