Новий Nexus – смартфон вийде 29 жовтня

Четвертий по рахунку еталонний смартфон Google назвуть LG Nexus 4. Анонс нового гуглофона пройде вже у кінці місяця – 29 жовтня. Новинка поступить в продаж в день презентації. Про пише блог UnwiredView з посиланням на власні джерела.

Вважають, що Nexus 4 буде створений на базі флагмана LG – Optimus G. Згідно з характеристиками, що витекли раніше, апарат отримає 4-ядерний процесор Snapdragon, 2 ГБ оперативної пам’яті, дисплей True – HD з IPS – матрицею(1280х768) і 8-мп камеру. Об’єм флеш-памяти складе всього 8 або 16 ГБ, проте підтримка карт пам’яті microSD буде відсутня.

Традиційно Google встановлює на свої апарати найновішу версію операційної системи Android. Цього року нею може стати 4.2(Jelly Bean).

Основна відмінність нексусов від інших подібних пристроїв – це інтерфейс в еталонному варіанті, яким його задумала Google. У нім відсутні надбудови, виджети і додаткові програми, які додають на свої пристрої деякі виробники. Приміром, Samsung ставить фірмову оболонку Touch Wiz, а HTC – Sense.

Новий Nexus стане четвертим по рахунку в серії. Перший смартфон під брендом Google, Nexus One, випустила HTC. Виробництвом другої і третьої моделі – Galaxy Nexus, що вийшла у кінці 2011-го, і Nexus S в грудні 2010-го – займалася Samsung.

Якщо відомості блогу вірні, то презентація і релиз LG Nexus 4 відбудуться того ж дня, коли Microsoft проведе прес-конференцію, присвячену операційній системі Windows Phone 8. Запрошення на захід, який пройде 29 жовтня в Сан-Франциско, компанія почала розсилати минулого тижня. Як очікується, на нім HTC і Nokia оголосять про прийом передзамовлень на нові смартфони з WP8, який вийдуть в листопаді.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.