Німцям дозволили сховатися від карт Google, Nokia і Microsoft

Google, Microsoft, Nokia і ряд інших компаній, що володіють картографічними сервісами, на вимогу влади Німеччини сформували альянс, спрямований на захист конфіденційних цих жителів країни. Минулого тижня організація запустила сайт Geodatendienstekodex.de, що дозволяє німцям затерти на картах свою особу, будинок або номер автомобіля.

Після цього представники компаній перевірять правку і внесуть її в усі популярні сервіси, включаючи Google Street View і Nokia Maps. До складу альянсу також увійшли Deutsche Telekom, Panolife, Deutsche Post і Encourage Directories, пише ZDNet.

Нагадаємо, у вересні 2010 року влада Німеччини зобов’язала інтернет-компанії, що збирають дані для створення детальних міських карт, спочатку розробити зведення правив, що гарантує права громадян на захист особистого простору.

Це було зроблено після визнання Google про те, що автомобілі Street View, знімаючи панорами, помилково перехоплювали дані з незашифрованим Wi – Fi – мережам. Крім того, раніше тисячі німців зверталися до компанії з проханням заретушувати на картах своїх осіб, удома і номерні знаки автомобілів.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.