Наступний смартфон Nexus можуть доручити HTC

Черговий еталонний смартфон на мобільній платформі Android Google доручить спроектувати тайваньською HTC. Про це повідомляє блог GSMArena з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, наступним нексусом може виявитися 5-дюймовий смартфонопланшет від HTC, чутки про яке циркулюють вже деякий час. Пристрій цей також відомий під назвою One X 5. Цифра п’ять тут виявляється не зовсім до місця – так, екран 5-дюймовий екран, але ось Android версії не 5.0, а лише допиляний до версії 4.1.2 Jelly Bean. Зате один з серйозних конкурентів, iPhone, тепер теж п’ятий, так що п’ятірка в назві з’ясовна.

GSMArena попереджає, що підтвердити отримане наведення через інші джерела не в змозі. Проте, ось яке залізо обіцяють пристрою: екран Full HD з дозволом 1080 точок після короткої сторони і система-на-чипе Snapdragon S4(модифікація чіпсета, частота і число ядер не повідомляються). Крім того, пристрій нібито отримає 12-мегапиксельную основну камеру і 2-мегапиксельную фронтальну.

Усе це багатство, пише видання, помістять в ультратонкий корпус разом з місткою батареєю на 2 500 мАч, вбудованою пам’яттю в 64 гігабайти і чіпом зв’язку з підтримкою мереж LTE. Принаймні, так розповіло виданню джерело, нібито обізнане про плани HTC. На фото до статті – дизайн облаштування HTC з п’ятидюймовим екраном, придуманий одним з фанатів компанії.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.