Найважливішу кнопку в Windows перенесли на миша

Користувачам ПК немає спокою з тих пір як Microsoft вирішила відмовитися від звичної з 1995 року кнопки «Пуск» на робочому столі Windows 8. Швидше за все, улюблений багатьма елемент інтерфейсу повернеться в версії Windows 8.1, поки ж Microsoft підготувала йому «фізичну» заміну.

Звичайно, ми трохи лукавимо – кнопку з логотипом Windows, натиснувши яку переносить користувача на стартовий екран Windows 8 з плитками, можна знайти практично на будь-якій клавіатурі. На планшетника з Windows її аналог у вигляді механічної або сенсорної клавіші розміщується прямо під екраном. Але ті, хто керують комп’ютером в першу чергу мишею, були досі обділені.

Взагалі-то дивно, що ніхто не подумав раніше розташувати таку ж кнопку на миші – тобто там, де рука у більшості користувача знаходиться майже завжди. Microsoft напередодні показала дві нові моделі «мишей» під назвою Sculpt Сomfort Mouse і Sculpt Mobile Mouse. Збоку, там, куди зазвичай лягає великий палець правої руки, у більшої Comfort Mouse красується яскраво-синя кнопка з логотипом Windows. У компактній Mobile Mouse її розмістили поруч з коліщатком, трохи ближче до середини корпусу.

Насправді кнопка на Sculpt Comfort Mouse сенсорна і підтримує не тільки натискання, але і жести. Простий свайп від низу до верху дозволяє переключитися в попереднє використане додаток. Свайп вниз викликає на екрані зліва список запущених програм. Як відзначають спробували миша в справі журналісти The Verge, це дуже зручно. За допомогою вібрації миша дає зрозуміти, що команда була успішною, але при бажанні цю функцію можна відключити.

Comfort Mouse підключається до комп’ютера через Bluetooth і почне продаватися в червні за ціною в 40 доларів. 30-доларова Mobile Mouse використовує для підключення бездротового USB-ресивер, що не так зручно – доведеться пожертвувати під нього дефіцитним портом на ноутбуці. Вона також надійде в продаж в наступному місяці.

Джерело: The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.