На Windows 8 перейде не більше половини компаній

Близько половини компаній, що мають корпоративну ліцензію на Windows, відмовляться від оновлення операційної системи до останньої версії. Як з’ясувалося за підсумками опитування, проведеного аналітичним агентством Forrester Research, на вісімку перейде(чи планують це зробити) тільки 33% комерційних організацій.

При цьому 10% компаній відповіли, що проігнорують апдейт, а 47% заявили, що не вивчали нову ОС. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на доповідь. У випадку тими ж з питаннями, заданими до запуску Windows 7 в 2009 році, вийшла приємніша для Microsoft статистика. Тоді бажання оновитися виразили 66% компаній; 27% заявили, що ще не вирішили, а відмовився тільки 1%.

Між двома опитуваннями є великий часовий проміжок, проте коштувати врахувати, що в 2006 році багато організацій не захотіли переходити на Vista, вирішивши дочекатися Windows 7. Велика вірогідність, що саме вони пропустять вісімку, особливо якщо враховувати, що інтерфейс нової версії ОС сильно відрізняється від попередньої, а це тягне додаткові витрати на навчання співробітників.

Раніше інше дослідження показало, що рядові користувачі також виявляють до Windows 8 меншу цікавість, ніж до сімки. Як підрахувала Net Applications, ранню бета-версию або складання вісімки, що потрапило в Мережу, встановило в п’ять разів менше чоловік, ніж три роки тому.

Запуск Windows 8 відбудеться 25 жовтня на заході в Нью-Йорку. Наступного дня, в п’ятницю, операційна система поступить у відкритий продаж.

Windows 8 стане першою операційною системою з віконного сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах – ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС : звичайна Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM – чіпами. Оновитися до вісімки можна буде c 26 жовтня.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.