Microsoft хоче робити більше заліза

Генеральний директор Microsoft Стів Балмер заявив, що його компанія не збирається обмежуватися одним планшетом Surface, і в майбутньому продовжить випускати пристрої під власним брендом. Чи правильно буде сказати, що ми збираємося робити більше ‘заліза’? Звичайно, так. Там, де ми бачимо широкі можливості для встановлення нового стандарту, туди і підемо, – заявив у Балмер інтерв’ю BBC.

Балмер не уточнив, яких саме пристроїв можна чекати від компанії в майбутньому. Донині Microsoft займалася виключно програмним забезпеченням, а при виробництві покладалася на сторонні компанії(за винятком ігрових консолей Xbox і контроллерів Kinect).

Напередодні в продаж поступив Surface – перший планшетник по мазкій Microsoft. Він комплектується ARM – процесором Nvidia Tegra, 10,6-дюймовим екраном, портами USB 2.0, слотом для карт пам’яті SD і пам’яттю від 32 до 64 ГБ. У січні вийде друга, більше просунута модель з чіпами Intel Core i5(Ivy Bridge), орієнтована на професійних користувачів.

За деякими даними, компанія Стіва Балмера також зайнялася розробкою власного Windows – смартфону. Деякі аналітики стверджують, що перший прототип трубки вже готовий і зараз проходить внутрішнє тестування.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.