Microsoft відкликала оновлення Windows RT, а глава HTC частково відійшов від справ

Минулого тижня ми розповідали про оновлення операційки Microsoft. Windows 8.1 покликана виправити недоліки минулорічного релізу.Система отримала чимало змін, спрямованих на те, щоб зробити восьму версію зрозуміліше і інтуїтивно. При цьому значну увагу приділили відновленню Windows RT – операційної системи, що управляє планшетами з ARM-архітектурою.

У той час, як власники звичайних настільних комп’ютерів і ноутбуків без проблем змогли встановити оновлення, у господарів планшетів Surface справи йшли не так гладко. У мережі почали з’являтися повідомлення від користувачів, в яких вони стверджували, що після установки Windows 8.1 RT на пристрої з’являвся «синій екран» з повідомленням про помилку.Як пояснюють експерти, в ході оновлення відбувається пошкодження ряду завантажувальних даних, що і призводить до збою завантаження операційки на пристрій. При цьому повернути оновлений гаджет до життя виявилося не так-то просто.Для цього необхідно «відкотити» систему назад за допомогою USB-диска

Незабаром користувачі виявили, що оновлення системи для планшетів зникло з магазину Windows Store. У Microsoft підтвердили, що прийняли рішення тимчасово відкликати оновлення через проблеми з установкою у «деяких користувачів». При цьому в компанії підкреслили, що зі складнощами зіткнулася тільки невелика частина власників планшетів, проте конкретні цифри не наводяться.

Проблема з оновленням Windows RT в черговий раз порушує плани Microsoft по експансії на ринок планшетів. В кінці вересня корпорація показала нову лінійку гаджетів на ARM-архітектурі. При цьому попереднє покоління пристроїв користувалося вкрай обмеженим попитом. За рік Microsoft продала трохи більше 1,5 млн пристроїв. А модель Surface RT багато і зовсім відкрито називали провалом – на ній компанія втратила 900 млн доларів у зв’язку з уцінкою гаджета. Коли оновлення операційки, над якою в Microsoft працювали цілий рік, повернеться в Windows Store не повідомляється.

Глава корпорації HTC частково відійшов від справ. Про це Пітер Чоу сам розповів в інтерв’ю виданню Financial Times.Тепер оперативним управлінням компанією разом з Чоу займається співзасновник і голова правління HTC Шер Вонг.

Свого часу технологічні ЗМІ писали, що гендиректор HTC пообіцяв залишити свою посаду в разі провалу готується до виходу флагмана HTC One. І хоча запуск апарату провальним назвати не можна – гаджет отримав високі оцінки користувачів та експертів – його виведення на ринок був пов’язаний з цілою низкою проблем. Так, старт продажів відклали через проблеми з поставками комплектуючих. Чоу розповів, що має намір присвятити весь свій час розробці нових продуктів та інновацій. Вонг ж буде курирувати продаж, маркетинг, логістику і клієнтську підтримку. Незважаючи на те, що останнім часом HTC все більше поступається в конкурентній боротьбі гігантам Samsung і Apple: ринкова частка тайванців, за даними Gartner, знизилася до 2,6%, а третій квартал 2013 року компанія вперше за 10 років завершила зі збитком в 100 млн доларів, керівництво HTC не вважає це катастрофою.

«HTC One продається добре. Збиток в першу чергу пов’язаний з продажами апаратів середньої і нижчої цінової категорії.Ринок смартфонів дуже великий. Залишитися конкурентними і вижити для нас – не надзавдання. У нас є хороші шанси отримати 15% в сегменті дорогих смартфонів і 5% ринку в цілому. Такі цифри нас би більш ніж влаштували. HTC – невелика компанія. Не варто очікувати, що ми будемо намагатися подолати хлопців з 50% – ю часткою на ринку », – заявив Чоу.

Вонг і Чоу натякнули, що в майбутньому HTC може зайнятися новими категоріями пристроїв. Йдеться про планшетах і розумних годиннику. Носиться електроніка – ключовий напрямок для компанії в майбутньому, наголошують в компанії.

Втім, експерти не цілком поділяють оптимізм керівництва HTC. Компанію все частіше ставлять в один ряд з шукає покупця власного бізнесу канадської Blackberry і вже стала частиною Microsoft фінської Nokia. З чуток, інтерес до бренду HTC проявляє китайський гігант Lenovo. Аналітики відзначають, що замість дорогої самостійної розробки і маркетингу продуктів HTC найближчим часом може почати активно співпрацювати з технологічними гігантами на кшталт Google і Facebook. А минулого тижня з’явилися чутки про те, що тайванці можуть розробити смартфон спільно з Amazon. Цю інформацію в компанії коментувати відмовилися.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.