Microsoft обійдеться без Service Pack для Windows 7

Microsoft, швидше за все, пропустить випуск другого пакету оновлень Service Pack(SP) для операційної системи Windows 7. Про це пише The Register з посиланням джерело в команді інженерів компанії. Інформатори видання розповіли, що замість SP2 Microsoft продовжить щомісячно випускати оновлення до закінчення терміну підтримки сімки в 2015 році(чи в 2020-му для редакцій з розширеною підтримкою).

Нагадаємо, продажі Windows 7 почалися в жовтні 2009 року, а перший пакет оновлень для неї вийшов в лютому 2011-го. У SP1 Microsoft включила усі латочки в системі безпеки і виправлення помилок, випущені з моменту релиза сьомої версії ОС.

Так, якщо користувач захоче встановити сімку, йому доведеться викачувати і встановлювати усі оновлення вручну. Для статистики – SP2 для Windows XP вийшов через три роки після дебюту операционки, а SP2 для Vista послідував через два роки.

Відмовившись від випуску SP2 для Windows 7, Microsoft, ймовірно, вирішила кинути усі сили на нову операційну систему Windows 8. Її запуск відбудеться сьогодні на заході в Нью-Йорку. Наступного дня, в п’ятницю, операційна система поступить у відкритий продаж.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.