Logitech випустила власний ігровий контролер для iPhone і iPod

Компанія Logitech з запізненням всього на один день представила другий на ринку після Moga Ace Power ігровий контролер для iPhone під назвою Logitech PowerShell Controller. Пристрій не тільки допоможе керувати іграми, але і зарядить смартфон.

Гаджет сумісний з iPhone 5, 5S і 5C і iPod Touch 5. Корпус смартфона фіксується всередині корпусу контролера.Маніпулятор додає чотири лицьові кнопки, стик і ще дві кнопки на боковій панелі. Також в контролер вбудована батарея на 1500 мАч. Вона буде заряджати смартфон під час гри.

Logitech PowerShell Controller сумісний тільки з пристроями під керуванням iOS 7. тестувати гажет журналісти відзначають, що він дуже зручний. Звичайно, ігрова насадка робить iPhone на третину довше, однак вона дозволяє комфортно тримати пристрій до вуха і спілкуватися, якщо під час гри вам подзвонили.

Зовнішній вигляд контролера цілком класичний. Маніпулятор обаладет всього одним стиком через його з нього може бути не так зручно грати в такі ігри, як Dead Trigger 2, де будуть потрібні роздільні стіки для ходьби і оглядання. Для гри на iPod Touch 5 буде потрібно спеціальний перехідник, доступний в комплекті.

Адаптер треубется і для підключення до пристрою навушників. Пристрій продається за 100 доларів. Рівно стільки ж коштує і Moga Ace Power – цей контролер володіє двома стиками, більш ємною батареєю на 1800 мАг, проте він трохи масивніший.

Нагадаємо, що Apple вирішила закласти відповідні драйвери в «сімку», щоб підтримати розвиток iPhone і iPad як ігрових платформ. У цьому немає нічого дивного: i-пристрої з кожним роком стають дедалі потужнішими, а попит на ігри під iOS продовжує зростати. Управління в самих іграх, в свою чергу, теж ускладнюється: для деяких симуляторів одного тільки сенсорного дисплея і акселерометра стає недостатньо.

Джерело: Engadget

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.