Logitech анонсувала периферію для Windows 8

Компанія Logitech анонсувала три безпровідні пристрої, створених спеціально для операційної системи Windows 8. Нові миші і сенсорна панель дозволять максимально використати можливості управління жестами, на які у багато покладається нова операционка Microsoft.

T650 Wireless Rechargeable Touchpad має простору, гладку скляну поверхню. Переміщаючи по ній палець, користувач активує курсор. Другий палець, розміщений на пристрої, дозволяє перегортати екрани по вертикалі або горизонталі. Нарешті, ковзання трьома пальцями повертає до стартового екрану. Для зарядки пристрою використовується кабель microUSB. Виробник заявляє, що на одній зарядці панель працюватиме не менше місяця.

Touch Mouse T620 пропонує схожу сенсорну функціональність. Поверхня миші чутлива до дотиків і сприймає шість жестів, що дозволяють перемикатися між додатками, повертатися до стартового екрану і виборать програми зі списку. До комп’ютера миша підключається за допомогою ресівера Logitech Unifying Receiver, подключаемоего по USB. Пристрій працює від AA – батарей. Відеоанонс цього гаджета можна знайти тут.

А ось Touch Mouse T 400 – це гібридний аксесуар, який має як традиційні клавіші миші(лівою, правою і центральною), так і сенсорну поверхню. Вона розташована там, де у більшості сучасних пристроїв знаходиться коліщатко. Пристрій також працює на AA – батареях, повідомляє Engadget.

Журналісти Engadget, тестуючі новинки, заявляють, що усі три пристрої швидко реагують на натиснення, принцип дії контроллерів зрозумілий інтуїтивно. Правда, підтримка Bluetooth у них відсутня. За словами Logitech, це дозволило продовжити життя батареї і прискорити підключення.

Мета розроблених Logitech аксесуарів – допомогти людям повністю використати можливості Windows 8 без необхідності торкатися до сенсорного екрану. Наш погляд на навігацію відрізняється від погляду Microsoft. Ми не вважаємо, що відривати руки від клавіатури і миші – це природний спосіб використання комп’ютера, – заявляє компанія. Тачпад від Logitech коштуватиме близько 80 доларів, T620 – 70 доларів, а T400 – 50 доларів.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.