LG зробить телевізор на webOS

LG зайнялася виробництвом HDTV- телевізора на базі Open webOS – операційної системи з відкритим початковим кодом. За відомостями блогу WebOS Nation, корейська компанія вибрала рішення від Hewlett – Packard, оскільки її не влаштовують умови, на яких Google поширює свою платформу Google TV.

Видання пише, що і LG і HP підписали угода ще в червні. Перші моделі телевізорів, заточених під Open webOS, можуть бути показані на виставці споживчої електроніки Consumers Electronics Show 2013(CES), яка пройде з 8 по 11 січня в Лас-Вегасі. Проте навіть якщо це станеться, операційній системі HP буде потрібно ще багато часу на те, щоб стати основою для розумних телевізорів.

По-перше, Open webOS прийде на зміну власній платформі LG NetCast. Тому для фреймворка Enyo, який використовується в осі HP, потрібно буде адаптувати популярні застосування: Netflix, YouTube, Vudu, виджети Yahoo, CinemaNow, Pandora і багато інших.

По-друге, Hewlett – Packard повинна розв’язати проблему з повільним завантаженням Open webOS. На це часто скаржаться ті, хто тестував відкриту платформу на смартфоні або планшеті. Для цього LG відправила інженерам HP свій двоядерний чіпсет L9, яку вона зараз встановлює у свої розумні телевізори.

Нагадаємо, що HP спочатку розробляла webOS як закриту ОС. Про намір перетворити її на відкритий проект компанія оголосила в грудні минулого року. Такий крок багато в чому був зроблений з тієї причини, що продажі пристроїв на закритій webOS, включаючи 9,7-дюймовий планшет TouchPad, виявилися провальними.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.