LG позивався до Samsung за OLED – екрани

Дочірня компанія корейського гіганта LG, LG Display Co., заявила про подання позову про порушення патентів, що належать їй, проти видатного конкурента, Samsung Electronics. Патенти торкаються виробництва дисплеїв на органічних світлодіодах(OLED) для смартфонів і планшетников.

На думку LG Display, Samsung порушила сім патентів, пов’язаних з конструкцією OLED – панелей, їх електронного обв’язування і дизайном пристроїв. У зв’язку з цим, передає The Wall Street Journal, компанія вимагає заборонити продажу в Південній Кореї цілого ряду мобільних облаштувань Samsung з екранами на органічних світлодіодах, включаючи флагманський Android – смартфон Galaxy S III і планшетофон Galaxy Note.

Samsung відповіла на звинувачення, заявивши, що у неї більше пов’язаних з OLED патентів, чим у LG, і що вона, розглянувши позов, у разі потреби зробить юридичні дії у відповідь. У компанії також припустили, що, подавши позов, LG просто намагається відмити свій імідж після недавніх звинувачень.

Нагадаємо, раніше цього року співробітників самої LG Display звинуватили в крадіжці технологій OLED- дисплеїв у Samsung. Всього у справі 11 обвинувачених, cреди них як поточні менеджери середньої ланки з LG Display(на 38% належить LG Electronics), так і колишні співробітники Samsung Mobile Display, підрозділи Samsung Electronics Co. Обвинувачені з LG доки залишаються на своїх постах.

Цікаво, що, відкидаючи звинувачення в крадіжці ноу-хау у Samsung, в LG говорили про великі відмінності технологій OLED, використовуваних двома компаніями. LG Display не потрібні технології інших компаній, – говорилося тоді в прес-релізі корейської фірми. – Технологія(OLED – екранів) Samsung Mobile Display повністю відрізняється від технології LG Display.

OLED вважається перспективною технологією для телевізорів нового покоління. На відміну від ЖК, вона дає більш високу контрастність і яскравість, не вимагаючи окремого підсвічування. Крім того, в майбутньому ця технологія дозволить робити дисплеї гнучкими і зігнутими. Проте, впровадження великих органічних екранів ускладнює висока собівартість виробництва.

Поки що OLED – дисплеї широко застосовуються в невеликих мобільних пристроях, і тільки почнуть з’являтися в телевізорах(правда, із захмарними цінниками). І LG і Samsung оголосили про плани випустити найближчим часом 55-дюймові телевізори з органічними екранами, але жодна з компаній не назвала доки дату початку продажів.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.