«Криптовалюта» наркоділків і кілерів дорожчає на очах

Закриття найбільшого онлайнового наркоринку SilkRoad знизило курс віртуальної валюти Bitсoin більш, ніж на 20 відсотків.Проте, надовго стримати швидке зростання «криптовалюта» цей інцидент не зміг. За останні дні курс Bitсoin піднявся з 490 до 800 доларів.

Вартість Bitcoin на онлайн-біржі Mt.Gox

Ще півроку тому «біткойн» коштував близько 65 доларів. Різкий стрибок вартості анонімних віртуальних грошей пов’язаний з багатьма факторами, але найсильніше Bitcoin допомогли вчорашні слухання в Сенаті США – в їх ході з’ясувалося, що американська влада в цілому не проти поширення цифрової криптовалюта і не вважають, що вона сильно ускладнить боротьбу зі злочинністю. Зрештою, кращого засобу платежів для злочинців, ніж готівка, поки ніхто не придумав.

Система Bitсoin з’явилася в 2009 році, вона абсолютно децентралізувати і не регулюється на офіційному рівні, захист валюти реалізована за допомогою складної криптографічного схеми. Можливості придбання товарів за допомогою «біткоіни» досить обмежені, проте існує можливість обміну «криптовалюта» на реальні гроші.

«Біткоіни» практично неотслежіваемості і тому часто застосовуються для незаконної торгівлі через Інтернет або оплати злочинів. Віртуальну валюту часто звинувачують в тому, що вона підтримує поширення дитячої порнографії, наркотиків і нелегального контенту.

Останнім часом валюта стає все більш і більш «реальної». Американський суд визнав Bitсoin грошима, а в Канаді вже встановлюють банкомати з обміну нової валюти.

Тим часом, компанія AsRock випустила спеціальну серію материнських плат, що дозволяє легше заробляти «біткойни».Нагадаємо, що видобуток (mining) Bitсoin ведеться при використанні Мошни комп’ютерів, що обчислюють складні рівняння. До нових платам H61 Pro BTC і H81 Pro BTC можна підключити до п’яти відеокарт, задіяння обчислювальних ресурсів яких прискорить видобуток валюти. Проте, експерти вважають, що приріст грошових коштів при використанні нових розробок буде знівельовано збільшеними витратами на електроенергію.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.