КНДР розробила Android – планшет

На відміну від Південної Кореї, відомої своїми досягненнями в області високих технологій, у відгородженій від світу Північній Кореї тільки відносно нещодавно дозволили використання мобільників. А тепер КНДР розробила свій перший Android – планшет, який нещодавно потрапив в об’єктив журналістів.

На знімку агентства Associated Press, опублікованому у блозі The Wall Street Journal, можна розгледіти, як виглядає новий пристрій. Повідомляється, що гаджет був представлений на виставці в Пхеньяні. Про начинку і характеристики пігулки доки нічого невідомо. Не можна навіть з упевненістю сказати, як називається компанія, яка робить ці планшети.

На фотографії можна розгледіти коробки, що стоять на полицях. На них нанесений напис Samjiyon – очевидно, ця назва пристрою. Швидше за все, на фотографії зафіксований корейський планшетник, про яке преса писала в червні, відмічає газета. Працює він, судячи зі знімка, на операційній системі Android. Журналісти WSJ вважають, що північнокорейські пігулки вже з’явилися у продажу на національному ринку.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.