Китайці зробили iPhone 5 на Android

У Китаї поступив в продаж смартфон Goophone I5. Трубка спроектована з урахуванням останніх чуток про прийдешнє iPhone 5, і з першого погляду її легко сплутати з продуктом Apple. Головна відмінність усередині: гуфон використовує не iOS, а конкуруючу операційну систему – Google Android.

Крім того, від моделі Apple китайський смартфон відрізняється зображенням зеленого робота у вигляді бджілки, нанесеним на задню кришку. Незважаючи на чутки про те, що дисплей iPhone 5 може підрости до 4 дюймів, діагональ у Goophone I5 традиційна для айфонів – 3,5 дюйми(при дозволі 960х640 точок).

Начинка Goophone I5 не вражає. Усередині апарату встановлений процесор ARM Cortex MT6575 з тактовою частотою 1 ГГц і 512 МБ оперативної пам’яті. У смартфону дві камери – 5-мегапиксельная основна і 1,3-мп фронтальна.

Очікується, що Apple покаже новий айфон на початку вересня(за деякими даними – 12 чисел). Чутки з різних джерел приписують новому iPhone великий дисплей до 4 дюймів(1136х640 точок), четирехядерний процесор A6, внутрішню пам’ять об’ємом до 64 ГБ, 8-мегапиксельную камеру, чіп NFC, 1 ГБ оперативки і підтримку 4G-сетей(LTE).

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.