Китайці вже клонували iPad Mini

Китайський виробник Goophone, відомий своїми копіями iPhone 5, розробив аналог iPad Mini. Пристрій, що повторює дизайн яблучного планшета, з’явився на ринку опісля лише декілька днів після анонса оригіналу і коштує всього сто доларів.

Копія називається Goopad Mini, вона працює на стилізованій під iOS операційній системі Android 4.1 Jelly Bean. Цікаво, що нова китайська пігулка має цілком серйозні характеристики: 8-дюймовим екраном з дозволом 1024 на 768 пікселів, двоядерним процесором на 1,4 гигагерца, гігабайтом оперативки і вісьмома гігабайтами вбудованої пам’яті, передає CNET.

Також пристрій має камеру на два мегапікселі і крихітне фронтальне очко на 0,3 мегапікселя. Goopad підключається до Інтернету через Wi – Fi. За яблучну зовнішність операционки відповідає програма iLaunch(спеціальна тема, яка робить робочий стіл Android – пристрою схожим на iOS ).

Goophone не просто нишком копіює облаштування Apple, вона активно б’ється за свої права. Компанія зуміла випустити пристрій з дизайном iPhone 5 раніше, ніж Apple. Причому китайці настільки осміліли, що намагаються не допустити на ринок країни оригінальні айфони, погрожуючи подати на Apple до суду за порушення патентів. Продажі iPhone 5 в Китаї поки що не почалися.

iPad Mini виявився набагато дорожчий, ніж чекали більшість спостерігачів. Ціни на нього розпочинаються з 330 доларів. Китайська копія стоїть в три рази дешевше, вона може стати виходом для тих, хто любить дизайн яблучних гаджетів, але не може їх собі дозволити. Слід зазначити, що у своєму ціновому сегменті Goopad Mini – цілком конкурентоздатний пристрій, що надає типову функціональність бюджетного Android – планшета.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.