JotterPad X: кращий текстовий редактор для Android

Планшетник iPad не відчуває нестачі в простих, але в той же час потужних текстових редакторах, таких як Byword або iA Writer. Аналогічними додатками з максимально спрощеним інтерфейсом, що не відволікає від введення тексту, Android-смартфони і планшетники похвалитися не могли – до недавнього часу, поки розробники з 2 App Studio не випустили редактор під назвою JotterPad X.

Новий додаток відрізняється просторим інтерфейсом, витриманим в дусі «нічого зайвого», і підтримкою Markdown-розмітки. Все заметки в ньому організовані в вигляді «карток» – цю ідею творці JotterPad X напевно підгледіли у Google Keep. При створенні нового файлу ви можете вибрати один із заданих стилів оформлення документа (наприклад, есе, журнальна стаття, роман або поема), від якого буде залежати кольорове оформлення, гарнітура, фон тощо., Або створити власний.

Вибір шрифтів дуже широкий: від Roboto Light і Liberation Sans до Merriweather і Rosario. Можна вирівнювати текст, задавати ширину полів і відстань між рядками. Також є пошук, автозбереження і синхронізація з Dropbox-аккаунтом (з можливістю редагувати замітку в офлайні).

Незважаючи на гадану простоту, JotterPad X дуже функціональний. На тлі більшості інших Android-редакторів він виділяється, наприклад, підтримкою Markdown – спрощеного мови розмітки. Так що створений документ можна експортувати у вигляді HTML і відразу вставити в блог. Ця функція, правда, розблокується після того, як ви відновите додаток до Creative Version, зробивши внутрішню покупку (4 долари).

Написання тексту ніщо не заважає. На верхній панелі зліва – лічильник слів, справа – скасувати / повторити, зберегти, «нічний» режим і настройки

До іншим можливостям, що відкриваються в «креативної» версії відносяться словник / тезаурус, блокування екрану, експорт в PDF-формат, а також функція Versions, за допомогою якої можна повернутися до раніше збереженим копіям документа. Крім того, JotterPad X вміє працювати з Bluetooth-клавіатурами і розуміє «гарячі» клавіші (наприклад, Ctrl + Z для відміни редагування).

Базова версія JotterPad X безкоштовна. Вона сумісна як з смартфонами, так і з планшетника, що мають діагональ екрану 7 або 10 дюймів. Щоб встановити програму потрібна Android 4.0.3 або більш пізньої версії.

Джерело: Google Play

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.