Іран підозрюють в хакерських атаках на американські банки

За інформацією телекомпанії CNN, до хакерських атак, яким з минулого тижня піддаються найбільші банки США, може бути причетний Іран. Я не вірю, що ці атаки лише підступи хакерів. Я думаю, що це було зроблено Іраном у відповідь на економічні санкції з боку США і наших європейських союзників. – заявив телеканалу незалежний сенатор від штату Коннектікут Джо Либерм.

З 19 вересня інтернет-сайти найбільших фінансових установ США – Wells Fargo, JPMorgan, Bank of America, PNC Bank і US Bank – піддаються безпрецедентним в історії хакерським атакам. Об’єм трафіку, що передається на ці сайти, відверто кажучи, безпрецедентний, – заявив співвласник приватної компанії по безпеці CrowdStrike Дмитро Альперович. – Під час деяких атак інформація поступала на сайти банків зі швидкістю до 100 гігабіт в секунду, що в 10-20 разів вище, ніж при звичайній DDoS – атаці. Хоча в результаті атак ніяких особистих даних і грошових коштів викрадено не було, але доступ до банківських сервісів був тимчасово блокований, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Вже відомо, що відповідальність за атаки узяла на себе ісламістське угрупування Изз Ад-Дин Аль-Кассам кибервоини, що зробила це, нібито, у відповідь на показ фільму Невинність мусульман, але експерти по безпеці не схильні цьому довіряти. Ця група вже влаштовувала хакерські атаки на банки, але вони були не так добре організовані і скоординировани і не заподіяли ніякого збитку, – заявив один з них.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.