Instagram прийшов на Windows Phone без відео и тегів

На Windows-смартфонах Вийшла офіційне додаток «візуальної соцмережі» Instagram. Як пояснили розробник, смороду очень поспішалі з випуском програми, тому в ній поки НЕ вістачає кількох важлівіх функцій – зокрема, зйомки коротких відеороліків, тегів и переглянутися Розташування.

З цієї причини Instagram пошірюється в Windows Store з припискою BETA. Завантажівші програму вказують на ще один недолік: дуже погань реалізацію зйомки фотографій, так як вона, технічно, чи не відбувається Всередині самого Instagram, як на Android и iOS. Цей процес забирає много годині, оскількі користувача спочатку перекідають в штатний додаток «Камера», а потім назад.

Зато в Програмі Присутні Функції, характерні лишь для Windows Phone – например, можлівість Додати «плитку» на стартовий екран, інформація на Якій буде дінамічно оновлюватіся. Для установки бета-версії Instragram нужно смартфон під управлінням операційної системи Windows Phone Версії 8. Компанія обещает привнести відсутній функціонал найближче годиною.

В ІНШОМУ возможности Instagram аналогічні Клієнтам для других платформ. Користувачі могут завантажуваті будь-яку Кількість фотографій, накладаті на них Різні фільтри (XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster и ін.), А також Tillt-Shift для создания лінійніх и радіальніх ефектів розміття. Знімкамі, зроблений як на передню, так и задню камеру, можна відразу ж ділітіся ними в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ – Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr и Foursquare.

Незважаючі на «сиру» бета-версію, Instagram даже з недолікамі поможет підвіщіті пріваблівість платформи Microsoft. Тім годиною для «вінфонов» Вийшла ще одне цікаве додаток – Waze від Google. Его Функції Такі ж, як у iOS-версії: програма дозволяє прокладатися маршрути, дізнаватіся про пробки, ДТП, камерах відеоспостереження, поліцейські пости и других об’єктах на дорозі. Дані для Waze надсілають Самі Користувачі.

Джерела: Engadget, The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.