HP озвучила ціни на планшет-трансформер

Hewlett – Packard оголосила ціни на 11,6-дюймовий планшетник Envy x2, який після підключення до нього клавіатури перетворюється на ноутбук. У магазини гібрид поступить за ціною в 850 доларів, говориться в прес-релізі. Якби новинка не коштувала так дорого, її цілком можна було б розцінювати як гідного конкурента Microsoft Surface або Apple iPad 4.

Очевидно, HP розуміє, що ціна на її новий планшетник велика, тому і просуває його як висококласний преміум-продукт. Envy x2 був показаний в серпні на виставці IFA 2012 у Берліні. Трансформер використовує не RT, а повноцінну версію операційної системи Windows 8.

Пристрій має порти USB, HDMI, слотом для карт пам’яті SD, дисплеєм з IPS – матрицею, повнорозмірною QWERTY – клавіатурою і великим трекпадом з підтримкою жестів Windows 8. Якщо клавіатуру від’єднати, Envy x2 стає автономним 11,6-дюймовим Windows – планшетом.

Корпус апарату виготовлений з цілісного шматка алюмінію. Envy x2 комплектується сучасним процесором Intel Z2760, 8-мегапиксельной камерою, аудіотехнологією Beats Audio і NFC – чіпом. Дата початку продажів новинки в США – 14 листопада.

До конкурентів Envy x2 можна зарахувати інші Windows – планшети: Dell Latitude 10 на базі Pro, який продається за 650 доларів, але без док-станції у вигляді клавіатури, а також Lenovo ThinkPad Tablet 2, який коштує стільки ж.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.