Hatch: майже ідеальний «тамагочі» нового століття

Розробники популярного органайзера Clear вирішили зробити щось менш серйозне і розробили незвичайного «тамагочі» для iPhone під назвою Hatch. Це недороге додаток продемонструє, яким чином концепція віртуального вихованця еволюціонувала за останні десятиліття.

Розробка нової гри велася більше року, творці дуже ретельно підійшли до проекту. Журналісти відзначають, що кінцевий продукт отримав певний шарм, який захоплює в гру навіть дорослих людей. Під час першої активації гравця порадують анімацією, що розповідає історію про Fugu – втратити створення, яке шукає нового господаря. Користувач вибирає колір для свого вихованця, придумує йому ім’я.

В цілому процес гри дуже нагадує класичну концепцію «Тамагочі» – вихованця доведеться годувати, прибирати за ним, розважати і так далі. Правда, замість звичних індикаторів голоду, щастя і дисципліни основну роль в додатку грає показник Trust – довіри.

Також програма може порадувати проробленої графікою з приємною анімацією і паралакс-ефектом, що дозволяє відчути себе дійсно вдивлявся в світ Fugu.

C перебігом часу користувач відкриває нові способи взаємодії зі своїм вихованцем. Fugu повністю вживається в реальність дійсного світу, залишаючись в той же час частиною гри. Наприклад, цифрова звірятко спить, поки телефон коштує на зарядці, і прокидається, коли ви виймаєте гаджет з розетки. Коли заряд батареї стає низьким, Fugu починає турбуватися.Коли в реальному світі приходить вечір, темніє і в віртуальному оточенні Fugu. А якщо користувач прослуховує музику в штатному плеєрі iOS, він помітить, що вихованець танцює – способів взаємодії з реальністю у гри безліч.

У грі є власна валюта. Заробити її можна, якщо продавати фрукти, а не згодовувати їх вихованцеві. Правда, Fugu продаж фруктів не подобається, так що краще займатися продажем, поки він спить. На зароблені гроші можна купити різні додаткові можливості в грі, наприклад, можливість фотографуватися, накладаючи на знімок зображення вихованця, доступні колекційні стікери для Facebook і так далі.

Є у програми і недоліки. Наприклад, меню в додатку викликається тим же жестом, що і Control Center в iOS 7, через що час від часу відбувається плутанина. По всій видимості, до такого недоліку призвело те, що розробники почали створювати гру задовго до виходу iOS 7. Також гра дещо набридає нескінченними повідомленнями, які вона продовжує і продовжує посилати користувачеві.

Програма обійдеться в App Store в 66 рублів. Незважаючи на наявність внутреігровой валюти, вбудованих покупок немає, так що додаток можна сміливо давати в руки дитині. Для iOS доступно чимало різних варіацій концепції «тамагочі», проте журналісти відзначають, що Hatch – явно одне з кращих додатків цього жанру.

Джерело: The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.