Google робить векторні Карти для iOS

Незалежний розробник Бен Гилд опублікував декілька скриншотів нового додатка Карт, який Google створює для операційної системи iOS 6. За його словами, робота над програмою тільки почалася, і зараз вона знаходиться на стадії альфа-версии. Знімки сильно розмиті, і на них майже нічого не видно.

Гилд стверджує, що супершвидкі карти Google виконані у векторному форматі. На відміну від растрового, він дозволяє заощадити трафік і підвантажувати дані з Інтернету швидше. Додаток створюється з урахуванням підтримки витягнутого 4-дюймового дисплея iPhone 5, а за допомогою жесту двома пальцями можна обертати карти під будь-яким кутом.

Про те, що Google працює над окремим додатком Карт для iOS 6, раніше цього місяця написав сайт AllThingsD. Подробиці про нього не наводилися. Видання лише відмітило що програма навряд чи буде готова в найближчі декілька місяців.

Нагадаємо, що в iOS 6 Apple уперше відмовилася від карт Google, які були присутніми в усіх попередніх версіях платформи, запропонувавши замість них свої власні. Проте нова програма зустріла шквал критики з боку користувачів.

Власники i – пристроїв виявилися невдоволені тим, що покрокова навігація працює некоректно, на картах часто вказані застарілі назви, а також є присутніми численні фактичні(приміром, Тверську вулицю в Москві Apple перейменувала у вулицю Горького) і технічні помилки. Поки Apple зайнята поліпшенням карт, глава компанії Тім Кук порадив встановити програми від конкурентів.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.