Google Keep: пробуємо використовувати конкурента Evernote

Компанія Google запустила Keep – надання нових послуг, яка дозволяє створювати замітки, нагадування і списки справ, а також прикріплювати до них фотографії та аудіозаписи. Сервіс повністю інтегрований з Google Drive. Так як «Диск» зберігає всі дані в «хмарі», доступ до нотаток можна отримати з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

З числа мобільних платформ Keep доступний тільки на Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) і пізніших версій. Програма дуже проста і зручна. Все заметки відображаються як різнокольорові блоки, які можна розташувати списком або в двох колонках. Записи легко перетягувати пальцем і розставляти в потрібному порядку.

Зробивши фотографію на вбудовану камеру, її можна відразу ж відредагувати – обрізати, налаштувати колірний баланс або накласти фільтр. Також Keep дозволяє ділитися нотатками в Google+, Facebook, Twitter, Instagram, Dropbox і інших сервісах.Непотрібні записи відправляються в архів або видаляються. Володарями гаджетів на Android 4.2 доступний віджет, який можна винести на робочий столи або екран блокування.

Зліва – порожній екран Google Keep. Праворуч – з трьома нотатками (нагадуванням, фотографій і списком)

Недоліки у Keep теж є. По-перше, програма погано виконує пошук по вмісту замітки, якщо запит введено російською мовою. З англійською такої проблеми не виникло. По-друге, у Keep немає системи повідомлень, яка могла б нагадати про майбутню завданню. Також відсутня підтримка тегів і папок.

Keep для доступна для завантаження в Google Play. Як вже говорилося, для установки програми потрібно мати Android версії 4.0.3 і вище.

Екран створення нового запису і вибору кольору

Google Keep – очевидний конкурент численним «заметочним» програмами, в першу чергу Evernote. Новий продукт від найбільшого пошуковика, однак, поки сильно поступається стартапу, який пропонує більш широкі можливості щодо форматування тексту і доступний на багатьох платформах, включаючи iOS, BlackBerry і Windows Phone.

Також читайте огляд   про кращих менеджерів завдань для Android

Презентація Google Keep:

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.