Гендиректор Yahoo почала скуповувати стартапи

Колишня співробітниця Google Марисса Майєр, Yahoo, що очолила, в липні 2012-го, зробила перше придбання на новій посаді. Компанія оголосила про купівлю Stamped – стартапа, зайнятого в розробці додатків для смартфонів і планшетів.

Аналітики пояснюють угоду бажанням Майєр узяти до себе талановитих програмістів, а не отримати їх технології. Сума, яку Yahoo віддала за Stamped, не розголошується.

Купівля Stamped відповідає довгостроковій стратегії Yahoo, про яку Майєр розповіла минулого тижня, коментуючи фінансові підсумки за 3-й квартал. Топ-менеджер серед іншого заявила, що хоче найняти більше програмістів, і готова витратити на поглинання дрібних компаній від декількох десятків до сотень мільйонів доларів.

Серед інших перспективних напрямів Yahoo Майєр назвала ПО для мобільних пристроїв. Виступаючи перед інвесторами, вона визнала, що Yahoo не ефективно оптимізувала свої сайти, не повністю вклалася в мобільні фронт-енд розробки і розмила свої бренди. Тому в найближчому майбутньому Yahoo повинна стати переважно ‘мобільною’ компанією. Це означає, що як мінімум половина наших технічних співробітників повинні працювати в цій сфері, – підкреслила вона.

Як пише The New York Times, Stamped відома створенням додатка, який рекомендує користувачам ресторани, музику і інше зайняття з сфери розваг. Серед інвесторів стартапа числилися Bain Capital Ventures і Google Ventures, а серед консультантів – ресторатор Маріо Батали і співзасновник Instagram Кевин Систрем.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.