Гармонія чисел. Огляд кращих конвертерів величин і валют в стилі iOS 7

Ні для кого не секрет, що різноманітні конвертери часто мають досить незграбним дизайном. Більшість розробників явно впевнені, що найважливіше для подібної програми – функціонал, а решта додасться. В даному огляді ми розглянемо програми, які пішли від зворотного і поєднали повноцінний функціонал з приголомшливим дизайном.

Konvert
Ця програма обладет нехитрою назвою, так що від нього навіть уявити собі не чекаєш багато чого. Однак відразу після відкриття Kovert розумієш, що помилявся. Програма прекрасно вписується в загальну стилістику iOS 7, але, тим не менш, не губиться в ній, відшукавши власне обличчя. Перше, що кидається в очі – креативний дизайн. Схоже, що програмісти надихалися інтерфейсом Windows Phone. Як тільки ми відкриваємо додаток, перед поглядом постає заповнений «плитками» екран. Кожна «плиточка» – це певний тип конвертації. Таким чином, всі можливості програми моментально кидаються в очі.

Іконки прості і зрозумілі. При гортанні «плитки» нібито розсипаються, що створює дуже приємний ефект. Додаток хочеться крутити і крутити в руках. Коли ви вибираєте, яка конвертації вам потрібна, ви клацає по «плиточки», вона перевертає і заповнює собою екран. Просте і витончене рішення. Загалом, в плані зовнішнього вигляду претензій до додатка немає. Хіба що комусь може не сподобатися сірий колір інтерфейсу, проте, з іншого боку, завдяки йому додаток не відволікає від свого основного завдання.

Однак найбільше радує, звичайно, функціональність. Konvert вміє працювати з величезною кількістю величин, підтримує перетворення 160 світових валют, регулярно оновлюючи дані про курс. Також додаток працює з різноманітними заходами маси, площі, довжини, часу, звуку, температури, інформації, швидкості, енергії, сили, тиску і так далі. Присутній навіть підтримка типографических величин. Таким чином, програма може виручити практично в будь-якій області життя – від валютних переказів до фізичних завдань або розрахунку траєкторій, в ній присутній 86 різних опцій.

Зручна навігація дозволяє не відшукувати потрібні конвертери в нескінченних списках, а отримати до них доступ в кілька тапов. А ось зміна різних величин в обраному конвертере здійснюється свайпамі, що вже далеко не так зручно, особливо якщо величин багато. Тут розробники явно злегка пожертвували зручністю користувача на догоду загальному дизайну. До мінусів управління, викликаних мінімалізмом можна зарахувати і відсутність кнопки для миттєвого очищення поля введення. Є тільки стрілочка, що дозволяє видаляти цифри по одній.

Підводячи підсумок, зазначу, що Konvert – це прекрасний і стильний інструмент, який, нехай і не ідеальний, але зате має власне обличчя, яке припаде до смаку безлічі користувачів. Додаток можна завантажити в App Store за 33 рубля. Російська мова, на жаль, відсутня.

Vert
Додаток з трохи більш класичним «обліковим» дизайном, виконаним повністю в стилі iOS 7. Дизайн програми максимально спрощений, можливо, навіть надмірно. Перед нами просто білий список. За тапам на пункти відкривається біле підміню, в якому можна зробити розрахунки. Перед нами з’явиться червона смужка (єдине яскраве пляма в додатку), в межах якої користувачеві доведеться суміщати дві однакові стрічки з величинами, щоб отримати результат. Зручно і швидко.

Щоб не ритися кожен раз в списку, можна натиснути на значок зірочки і додати потрібні пункти в «Вибране». Таким чином, вони завжди будуть відображатися нагорі списку, причому відзначати зірочками можна як категорії конвертації, так і окремі пункти. Якщо вам набрид стандартний безликий білий інтерфейс, свайп вліво переведе вас в меню, в якому можна поміняти колір списку і приховати азіатські міри довжини.

Особливо радують можливості для конвертації. Крім стандартного перекладу кутів, площі, прискорення, енергії, сили, довжини, швидкості, температури, часу, звуку, радіації та іншого, в програмі є можливість конвертації повсякденних побутових величин. Наприклад, заходи обсягу при готуванні (заходи чайної ложки в різних країнах, заходи чашок і так далі), міри ваги при готуванні, різні заходи бензину. Особливо сподобався цілий розділ списку для порівняння розмірів одягу – окремо для ліфчиків, головних уборів, взуття, краваток і футболок. А в самий кінець списку затесався конвертер величин для любителів екстремальних підйомів в гори. У додатку можна відшукати 30 категорій, в яких містяться 700 величин.

Дуже порадувала можливість перегляду історії конвертації і підтримка автоматичних апдейтів величин у фоновому режимі.У підсумку перед нами вельми своєрідний додаток, яке, тим не менш, практично позбавлене недоліків. Розробники пішли по шляху максимального спрощення і створили дієвий, насичений і красивий інструмент, який краще, ніж всі інші оглядається додатки, поєднується з iOS 7.

Програму можна придбати в App Store за 33 рубля.

Kurrency
Єдине перекладене на російську мову додаток з усього списку розглянутих в цій статті програм. Правда, додаток настільки просте, що переклад йому і не потрібен, він обмежується словами «з» і «в». А ось, назви валют, на жаль, не перекладені, так що вміння читати по-англійськи для використання програми все ж знадобиться. Як не дивно, програма не вміє обробляти iOS 6, так що користуватися ним зможуть лише ті, хто наважився оновитися до «сімки».

Додаток служить виключно для конвертації валют, причому в програму вбудовано безліч різних видів грошей, в тому числі такі екзотичні, як «криптовалюта» Bitcoin і Litecoin. Програма автоматично визначає, в якій країні ви перебуваєте, і для зручності підставляє в конвертер в національну валюту, щоб її не довелося довго шукати в списку.

Дизайн у додатки дуже простий і легкий – всього лише одна сторінка з клавіатурою для введення цифр, пунктами «з» і «в», стрілочкою «поміняти місцями» і яскравими жовтими колами, в яких намальовані логотипи валют. Тап на ці кола відкриває повний список валют. Довго оглядати програму навряд чи вийде, вона для цього занадто проста, проте місце для деяких проблем в ній все ж знайшлося.

При наявність мережевого підключення все перекази грошей за замовчуванням прозводить через Інтернет. Через це подрузка даних буває з легкої затримкою. Можна конвертувати валюти і без доступу до Мережі, але для цього необхідно, щоб ви до цього хоча б один раз провели мережеву конвертацію цих валют. Спеціальна кнопка для відключення всі котирувань валют відсутня. Таким чином в подорож додаток, якщо йому не заборонити, буде витрачати дорогоцінний трафік, що не може радувати.

В іншому ж програма чудово хороша, та ще й безкоштовна. Завантажити її можна в App Store.

Amount
Ще один мультіконвертер в стилі iOS 7. Інтерфейс програми на перший погляд здається злегка важкувато і неінтуітівнимі, однак, трохи розібравшись в програмі, розумієш, що він забезпечує максимальну швидкість доступу до необхідних функцій. Багато в чому додаток нагадує Vert, проте з ускладненим інтерфейсом. У програму вбудовано 500 метрик, розсортовані за 20 категоріями. На відміну від інших програм в огляді, всі категорії одночасно відображаються на екрані, що дозволяє не витрачати час на гортання до потрібного значення. Дотик по червоній смузі викликає табло введення цифр, що також дуже зручно.

Додаток підтримує всі стандартні величини конвертації. Однак основна його відмінність від конкурентів в більш просунутих налаштуваннях кастомізації. Користувачі отримали можливість створювати власні списки, в яких будуть відображатися тільки потрібні їм величини. Реалізована і можливість перегляду логів історії.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.