Firefox з’явився на Windows 8

Mozilla випустила бета-версию браузеру Firefox для операційної системи Windows 8, оптимізовану для сенсорного дисплея. Програма також підтримує класичний десктопний режим. Викачати її можна на сайті компанії.

Декілька тестів продуктивності пробної версії Firefox Metro Preview(FMP) провело видання ArsTechnica. Додаток був встановлений на планшет Samsung Series 7 з процесором Intel Core i5(1,6 ГГц), 4 ГБ оперативної пам’яті, SSD – накопичувачем і ОС Windows 8(RTM). З’ясувалося, що по тесту Google Oсtane на швидкість обробки JavaScript програма обігнала Internet Explorer 10, але не змогла конкурувати з браузером Microsoft в SunSpider і Peacekeeper.

Проте, FMP залишається ще дуже сирою версією. Зокрема, в ній відсутній мультимедійний плагін Adobe Flash(очікується, що він буде включений в підсумкове складання), панорамування і масштабування. Прокручувати сторінки можна тільки за допомогою сенсорного екрану і клавіатури, але не коліщатка миші. Розширення у версії Firefox для Metro – інтерфейсу відключені.

Про плани Mozilla випустити спеціальну версію Firefox для вісімки стало відомо в лютому. Було оголошено, що програма тісно інтегрується з плитковим інтерфейсом Metro, але збереже свій колишній движок Gecko.

Свої мобільні застосування також відновила Microsoft. Напередодні релиза Windows 8 компанія поліпшила практично усі програми – SkyDrive, Bing, News, карти, календар, музику і інші. Ознайомитися з повним списком оновлень можна на сайті компанії. Продажі вісімки стартують 26 жовтня.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.