Facebook Home: інтерфейс і зовнішній вигляд

Новий смартфон виробництва HTC, який отримає глибоку інтеграцію із соціальною мережею Facebook, назвуть First. Про це повідомляє блог 9to5google, який за день до презентації опублікував скріншоти надбудови Facebook для Android. На одному з них видно, що апарат отримає принаймні два встановлених додатки для соцмережі: сам клієнт Facebook і чат (Messenger).

Отримати доступ до функцій Facebook (оновити «статус», викласти фотографію, зачекініться в якомусь місці) можна буде практично з будь-якого екрану. У свою чергу, Twitter-блог @evleaks достроково опублікував рендеринг смартфона, нібито призначений для преси. З нього можна зробити висновок, що «телефон Facebook» дійсно назвуть HTC First, а на його передній панелі будуть розташовані три ємнісних кнопки, як у більшості Android-пристроїв.

Технічні специфікації апарату розкрив напередодні Android Police. Повідомлялося, що гаджет, який носить кодове ім’я Myst, отримає операційну систему Android версії 4.1.2, двоядерний процесор Qualcomm, 4-3-дюймовий дисплей, Bluetooth 4.0, Wi-Fi і 1 гігабайт оперативної пам’яті. На задній панелі буде розташовуватися 5-мегапіксельна камера, спереду – на 1,6 мп.Слот для карт пам’яті microSD не передбачений.

Facebook Home – це надбудова до операційної системи Android, яку Марк Цукерберг може уявити сьогодні, 4 квітня. Ця програма може бути встановлена поверх оболонки Sense, ще одного доповнення до платформи Google. Як очікується, Facebook Home отримає практично необмежені можливості по управлінню смартфоном. Наприклад, він зможе запускатися відразу після включення пристрою, бачити, які програми на ньому запущені, включати блокування екрану, встановлювати з’єднання з Інтернетом по Wi-Fi, змінювати системні налаштування та інше.

Перші чутки про спільний проект Facebook і HTC з’явилися ще в 2010 році. Однак у квітні 2012 року HTC запропонувала не є повноцінний «Facebook-смартфон», а два Android-пристрої середнього цінового діапазону з апаратної кнопкою для обміну контентом всередині соцмережі: ChaCha (пізніше був перейменований в Status) і Salsa. Схожі моделі запропонували INQ Mobile і Motorola.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.