Facebook 6.0: «чат з головами» та інші нововведення

Нещодавно Facebook випустила для Android власну оболонку під назвою Home, що відкриває швидкий доступ до діалогів з друзями. Незважаючи на те, що користувачам новинка не дуже сподобалася, Facebook перенесла частину функціоналу Home і на iOS-пристрої.

Facebook останнім часом позиціонує себе, перш за все, як мобільна компанія. Нещодавно вона почала активний наступ на Android, представивши Facebook Home і перший телефон, початково поставляється з новою оболонкою, HTC First. Але Facebook не забуває і про «яблучників».

Тепер, з виходом версії додатка 6.0 користувачам iPhone, iPod Touch і iPad доступна функція Chat Heads – чат, який відображається поверх іншого контенту в додатку у вигляді іконки з фотографією людини, з яким користувач веде бесіду.На відміну від Android-версії, на iOS спілкування можливо тільки всередині програми Facebook. Тобто, переглядати стрічку і писати коментарі, одночасно спілкуючись з подругою вийде, а ось поєднати цей процес з грою Temple Run – немає.

«Винні» в цьому системні обмеження iOS. До речі, якщо на вашому пристрої зроблений «джейлбрейк», то ви незабаром зможете використовувати Chat Heads як на Android, поверх будь-якої програми. Для цього потрібно буде завантажити додаток з Cydia, над яким вже працює програміст на ім’я Адам Белл. Поки розробка Белл інтегрує Chat Heads з SMS або iMessage, проте він стверджує, що реалізувати таку можливість реально.

Також компанія додала в додаток можливість відправки так званих «наклейок». Наклейки – це великі картинки, схожі на смайлики emoji, які можна з легкістю послати буквально в кілька тапов по екрану. Звичайно, це функція не стане революцією в мессенджінге, тим не менш, вона кумедна і проста. Facebook навіть розробила міні-магазин, в якому можна придбати набори наклейок. Поки що всі вони безкоштовні, проте напевно в майбутньому з’являться і «преміальні» платні пропозиції.

Поліпшення Facebook як месенджера – це надзавдання компанії. В даний час такі сервіси, як iMessage і WhatsApp відвойовують у СМС місце під сонцем. Facebook хоче захопити цей ринок в свої руки.

Завантажити обновленнную версію Facebook можна з App Store.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.