Додаток «Жива поезія» стало доступно власникам iPhone

Додаток «Жива поезія», визнане раніше «Електронної книгою року», стало доступно власникам смартфонів iPhone і плеєрів iPod touch. Раніше програма працювала лише на планшетника iPad і коштувала 33 рубля, тепер же шедеври російської поезії в чудовому мультимедійному оформленні доступні безкоштовно, причому і в «кишенькової» версії.

Додаток, тепер, у версії 1.6, адаптоване і для роботи в iOS 7, створено на основі ілюстрованої чотиритомній Антології російської поезії «Коло Літа Господнього» і відмінно підходить для читання батьками дітям. Пори року і російські традиції по-справжньому оживають в цьому унікальному мультимедійному поетичному додатку.

На його сторінках можна не тільки прочитати кращі поетичні твори, але також почути і побачити, як знайомі рядки звучать у виконанні улюблених російських акторів, а шедеври російських художників оживають в анімаційних фільмах режисера Ірми Комладзе під музику П.І. Чайковського у виконанні Олександра Гиндина і оригінальний саундтрек Антона Віскова.

Понад 700 ретельно відібраних віршів російських поетів для додатка прочитали «зоряні» артисти, серед яких Максим Аверін, Єгор Бероєв, Валерій Баринов, Сергій Безруков, Ігор Костолевський, Василь Лановий, Андрій Панін, Марія Порошина, Костянтин Хабенський, Сергій Шакуров та багато інших.

1500 сторінок «Антології» представлені в 12 випусках по місяцях. До видання увійшли твори таких поетів як Анна Ахматова, Костянтин Бальмонт, Іван Бунін, Олександр Блок, Микола Гумільов, Сергій Єсенін, Микола Карамзін, Михайло Лермонтов, Михайло Ломоносов, Осип Мандельштам, Микола Некрасов, Борис Пастернак, Олександр Пушкін, Іван Тургенєв, Федір Тютчев, Афанасій Фет, Велимир Хлєбніков, Марина Цвєтаєва, Саша Чорний – всього 94 авторів.

В оформленні використана живопис Ігоря Грабаря, Архипа Куїнджі, Бориса Кустодієва, Ісаака Левітана, Василя Полєнова, Валентина Сєрова, Олексія Саврасова і інших майстрів російської пейзажного живопису, а також унікальні ікони із зібрання музею Андрія Рубльова.

Сам додаток «Жива поезія» можна завантажити в AppStore безкоштовно, а пізніше заплатити за потрібний контент у формі вбудованої покупки. Кожна пора року – «Літо», «Осінь», «Зима» або «Весна» – коштує 99 рублів, таким чином, повний «Коло Літа Господнього» обійдеться в 396 рублів. Або, заплативши 329 рублів, можна придбати весь контент відразу. Для роботи програми потрібен iPhone, iPod touch або iPad з версією iOS 5.0 або вище. Обсяг програми становить 276 мегабайт без урахування додатково викачуваного контенту.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.