Додаток для iPhone перетворює побачення на гру

Багато хто вважає, що пошук другої половинки в Інтернеті – це монотонна робота по перегляду чужих анкет. Для усіх тих, хто переситився класичними сайтами знайомств, і створений додаток The Game, який, як випливає з назви, перетворює віртуальні побачення на гру.

Принцип роботи додатка нескладений. Користувач входить в програму за допомогою свого аккаунта на Facebook(ніякої спеціальної реєстрації не потрібно). Після цього додаток відшукує в соціальній мережі людей, які підходять користувачеві за віком і живуть в тому ж місті. Програма не показує профіль знайденого партнера, його особа залишається загадкою. Як тільки пара знайдена, додаток починає ставити обом людям питання, які покликані допомогти їм дізнатися більше один про одного.

Ідея полягає в тому, що через відповіді на питання між людьми зав’язується спілкування. Крім того, за кожну відповідь додаток нараховує гравцеві окуляри, які можна витрачати на віртуальні подарунки і компліменти. Чим більше окулярів має користувач, тим з великою кількістю інших людей він може взаємодіяти, повідомляє CNET.

Розробник додатка Девид Семерад говорить, що гравцям доводиться постійно спілкуватися один з одним, а інакше вони не зможуть користуватися програмою. Після того, як гравців стають добре знайомі один з одним, вони можуть зустрітися в реальному житті. Як і у багатьох застосуваннях такого роду, окуляри можна купити за реальні гроші. Це основна стаття доходу розробників додатка.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.