Додатки Windows 8 стали продуктивніше

Компанія Microsoft почала оновлювати три ключових програми, що поставляються разом з операційною системою Windows 8 – «Пошту» (Mail), «Календар» (Calendar) і менеджер контактів «Люди» (People). У них було внесено безліч дрібних змін, спрямованих на поліпшення юзабіліті.

Користуватися «Поштою» на Windows-планшетника стане легше. Тепер при складанні листа під полем «Кому» (To) з’являється спливаюче вікно з пропозицією вибрати контакт. Щоб додати одержувача, потрібно просто натиснути на нього пальцем, а не шукати його в адресній книзі. У правому верхньому кутку з’явилася нова кнопка «Прикріпити» (Attachment), між «Надіслати» (Send) і «Видалити» (Delete).

Також в «Пошту» Windows була додана підтримка роботи з папками – їх можна створювати, перейменовувати і видаляти.Попередня версія клієнта вміла тільки відображати папки. Крім того, в новому додатку можна включати показ непрочитаних листів, відмічати їх як спам, а також шукати кореспонденцію на підключених серверах, а не тільки на локальному комп’ютері.

«Календар», де тепер переважають червоний і білий колір, обзавівся новим режимом «Робочий тиждень». У режимах перегляду «День» (Day) і «Тиждень» (Week) тепер показується поточний час. Нові функції з’явилися і у повторюваних подій: можна, наприклад, додати дату закінчення заходу, а також відправити учасникам зустрічі запрошення поштою.Синхронізація з календарем Google в новій версії програми відсутній, тому що в грудні 2012 року пошуковик відмовився від підтримки Exchange ActiveSync (EAS).

Однак в додатку «Люди» користувачі, що підключилися аккаунт EAS, побачать більше інформації про своїх контактах (наприклад, номер кабінету колеги по роботі). За допомогою фільтра, винесеного на верхню частину екрана в розділі «Що нового» (What’s New), можна включати показ оновлень тільки з якоїсь однієї соціальної мережі (раніше для цього потрібно було заходити в налаштування).

Щоб отримати нові версії програм, потрібно зайти в магазин Windows Store і натиснути на посилання «Оновлення» (Updates) у верхньому правому куті.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.