Дизайнер оживив клавіатуру Apple

Дизайнер Роби Титон розробив безпровідну клавіатуру, сумісну з комп’ютерами Mac, завдяки якій користувачі зможуть у буквальному розумінні доторкнутися до краси природи, сидячи у себе удома. Клавіатура повністю зроблена з дерева і покрита штучним мохом.

Безпровідна клавіатура Apple була вибрана завдяки простоті її конструкції. Тилтон повністю спроектував дизайн пристрою на комп’ютері, а потім вручну замінив алюмінієві і пластикові деталі в пристрої на природні.

Тилтон собственоручно випалював усі деталі клавіатури за допомогою лазера з двох листів деревини. Основу корпусу він зробив з листа фанери завтовшки 0,8 милиметра, яка була замочена у воді, щоб добитися зміни форми, повідомляє Gizmag.

На жаль, Тилтону довелося використати для клавіатури штучний мох, щоб завершити дизайн. Живий мох досить важко знайти в Нью-Йорку, – заявив він журналістам.

Я був захоплений створенням цієї клавіатури, оскільки невдоволений тим, що естетика сучасних технологічних об’єктів холодна і безживна, – пише Тилтон на своєму сайті, – Ми оточені гаджетами, зробленими із скла, метала і пластика, вони віддаляють нас від природи. Що якби наші технології жили і дихали? Що якби їм була потрібна вода, щоб вони цвіли? Таким чином вони стимулювали б користувача змінитися до кращого.

Нова клавіатура отримала безліч позитивних відгуків з боку експертів і користувачів. Чи з’явиться пристрій у продажу – невідомо, проте це мабуть.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.