Чохол перетворює iPhone в супутниковий телефон

Оператор мобільного зв’язку Thuraya випустив для iPhone спеціальний чохол, який робить з смартфона Apple супутниковий телефон. За допомогою SatSleeve користувачі зможуть здійснювати дзвінки і відправляти СМС у віддалених районах, які не покриті мережею.

SatSleeve, який важить близько 100 грамів, кріпиться на iPhone як звичайний чохол. Зі смартфоном він з’єднується по Wi-Fi або бездротовому протоколу Bluetooth. Аксесуар можна використовувати як резервний телефон в надзвичайних ситуаціях, так як в нього вбудований літій-іонний акумулятор на 2 400 мА * ч (батареї повинно вистачити на 3 години в режимі розмови і 48 годин в режимі очікування), слот для SIM-карти, динамік і вхід для навушників.

На корпусі SatSleeve розташована додаткова кнопка виклику, до якої можна «прив’язати» екстрений номер – на випадок, якщо сяде зарядка iPhone. Щоб смартфон працював як супутник, на нього також буде потрібно встановити спеціальний додаток. Воно переведено на кілька мов, в тому числі російською.

Аксесуар сумісний тільки з моделями iPhone 4 і 4S, пише Laptop. Для смартфона Apple 5-го покоління, в якому з’явився більш компактний коннектор Lightning, буде потрібно докуповувати перехідник.

Thuraya планує почати продажі SatSleeve першого покоління в кінці березня за ціною близько 500 доларів. З його допомогою можна буде тільки дзвонити і відправляти СМС, а iPhone синхронізувати по Bluetooth. У серпні буде випущена поліпшена модель чохла вартістю 600-800 доларів, яка зможе передавати дані (тобто можна буде заходити в соцмережі і перевіряти пошту) і з’єднуватися зі смартфоном по Wi-Fi.

Тарифи на зв’язок Thuraya оголосить пізніше. Зазвичай вартість такої послуги починається від 0,75 цента за хвилину розмови. У майбутньому оператор планує випустити версію SatSleeve для Android-смартфонів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.