Читалка Nook стане частиною Windows 8

Книжковий ритейлер Barnes Noble, що випускає букридери Nook, оформив угоду з Microsoft по створенню спільного підприємства. Компанія, яка до схвалення регуляторами США називалася просто NewCo, тепер відома як Nook Media. Про це говориться в спільному прес-релізі.

Юридично Nook Media стала дочкою BN, а не була виділена в окрему компанію. Проте, згідно з документом, виробник читалок Nook не виключає розділення в майбутньому.

Про укладення стратегічного партнерства між Microsoft і BN було оголошене в квітні 2012 року. За умовами угоди, компанія Стіва Балмера пообіцяла вкласти в СП 605 мільйонів доларів впродовж п’яти років За 300 мільйонів доларів, виділених з цієї суми відразу, редмонский гігант отримав 17,6% в новій дочці BN. Інша доля належить ритейлерові.

Nook Media націлена на перспективний ринок електронних підручників і книг. Першим продуктом компанії стане програма Nook для заліза Microsoft. Додаток буде доступний на операційних системах Windows 8(у тому числі її планшетному різновиду – RT) і Windows Phone 8 для смартфонів, які вийдуть у кінці жовтня.

ПО для читання книг на пігулках Microsoft дозволить їм успішніше конкурувати з iPad і Amazon Kindle Fire. Купивши Windows – планшет, користувачі фактично отримають той же букридер Nook, але з можливістю запускати тисячі додатків на новій платформі.

BN, випускаюча Android -читалки під брендом Nook, також оголосила, що доки не готує які-небудь пристрої на базі Windows. Кілька тижнів тому компанія показала два нові рідери – 200-доларовий Nook HD з 7-дюймовим дисплеєм і дорожчий(близько 270 доларів) 9-дюймовий Nook HD+. Окрім власних, програма Nook доступна на конкуруючих продуктах – смартфонах iPhone, планшетах iPad і Android – пристроїв.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.