BlackBerry вибудувала користувачів iOS і Android в чергу за месенджером

Канадський виробник BlackBerry нарешті виконав ще давно дану обіцянку і випустив версії свого популярного захищеного месенджера BBM для iOS і Android. Правда, користувачам доведеться постояти в черзі, перш ніж почати його використовувати, а для росіян програма поки що взагалі не доступна.

Додаток вже зараз можуть завантажити власники американських акаунтів iTunes, проте в російському AppStore воно поки не доступно, аналогічна ситуація і з Android-версією. Швидше за все, це тимчасово – по крайней мере, в числі мов, на які перекладено інтерфейс BBM для iOS, російська є. Можливо, поспішати з установкою взагалі не варто – в твіттері багато користувачів скаржаться на надмірний нагрів iPhone і швидке витрачання батареї після установки програми.

Скріншоти BBM для iOS. На Android інтерфейс програми виглядає практично так само

Нагадаємо, ще в травні новий глава BlackBerry Торстен Хайнс пообіцяв зробити BBM доступним на Android і iOS. «Ми почнемо з повідомлень і груп, а пізніше додамо голосовий чат, канали і можливість ділитися екраном зі співрозмовником», – сказав тоді він. Кроссплатформенную версію месенджера планувалося випустити влітку, але терміни запуску постійно відкладалися.

У BlackBerry вже заявили, що за перші вісім годин після виходу програми її скачали 5 мільйонів чоловік. Компанія побудувала користувачів в чергу і поступово розсилає запрошення – так вона прагне уникнути різкого припливу нових користувачів і ймовірних пов’язаних з ним технічних збоїв.

Захищена система комунікацій BBM є одним з найважливіших активів канадської компанії. Вона була розроблена досить давно і навряд чи в даний момент розрахована на використання сотнями мільйонів власників iOS – і Android-пристроїв по всьому світу. Проте, експерти оцінюють BBM з його 60 мільйонами користувачів у кілька мільярдів доларів, а вихід на провідні мобільні платформи напевно зробить сервіс набагато більш популярним. Ще влітку преса писала, що BBM можуть виділити в окрему компанію, а потім продати.

BlackBerry зараз шукає покупця на свої активи, які готова продати як разом, так і по частинах. Серед потенційних партнерів по угоді називали навіть Google, Intel або Samsung, однак найбільш імовірним на даний момент є китайська Lenovo.

Джерело: BlackBerry

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.