Argus: фітнес-щоденник для iPhone 5S

В App Store з’явився Argus – одне з перших додатків, яке задіює «співпроцесор» руху M7 в новому смартфоні iPhone 5S.Нову програму можна зарахувати до фітнес-щоденнику типу «все в одному»: вона вважає пройдені кроки, з’їдені калорії (з можливістю зробити фотографію страви), кількість випитих чашок кави, чаю і води, а також годин, відведених на сон.

Причому найбільшу користь від Argus, кажуть розробники з компанії Azumio, витягнуть власники новітньої моделі 5S.Завдяки малопотужного чіпу M7 додаток здатне вести підрахунок навіть якщо смартфон знаходиться в «сплячому режимі».Коли гаджет знову стає активним, M7 відправить всю накопичену інформацію Argus, що позитивно позначиться на витраті акумулятора. На «айфонах» попередніх поколінь Argus вважає кроки по-старому, за допомогою GPS-датчика, тому їх батарея буде «сідати» швидше, ніж у iPhone 5S.

Зрозуміло, щоб крокомір був гранично точним, «яблучний» телефон доведеться постійно носити з собою, а це 112 грамів ваги. Задоволеного багато, якщо порівнювати з компактними гаджетами начебто Fitbit One (8 м), Pulse або Jawbine Up.

Відразу після запуску Argus попросить доступ до функції «Моторика» (зліва). По центру – перелік активностей. Через пошук сюди можна додати, наприклад, плавання (swimming) або каякінг (kayaking). Часто інформацію, пов’язану з видом діяльності, доведеться додавати вручну. Як видно праворуч, у випадку з плаванням цей час початку заняття, тривалість і дистанція.

Інтерфейс Argus гарний, але спочатку малозрозумілий, так що до нього доведеться звикати

Активність показана у вигляді сот, де кожна клітинка пов’язана з якоюсь дією. Ви можете записати, наприклад, власна вага, пульс, випиту чашку води, час, коли пішли спати тощо. Автоматично програма вважає тільки кроки і базальний рівень метаболізму (тобто скільки калорій необхідно вашому організму, щоб підтримувати його життєдіяльність). В цілому, Argus розроблений для того, щоб користувачі могли вважати все відразу, не розмінюючись на вузькоспеціалізовані програми.

В App Store додаток поширюється за 66 рублів. На російську мову воно, на жаль, не перекладено.

Джерело: App Store (66 рублів)

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.